Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosenngo nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Monika z Rodziną :D

http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d86014f9ef6a3db801a92356d56c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych, zdrowych, pełnych radości Świąt Wielkiejnocy :)

Spełnienia wszystkich marzeń, osiągnięcia wszystkich szczytów i ziszczenia wszystkich planów :)

http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/sz/68l.gif

życzy Neferka z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ged...

 

Wszystkiego dobrego na te Święta Wielkiej Nocy, wiele uśmiechu i radości, miłości, szybkiego budowania i meblowania oraz przeprowadzania. Co by Wam w ogródkach wszystko rosło i trawą świeżą porosło , aby zające latały i kury na jajkach siadały...

http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-3238/zajac.jpg

 

 

Życzy Arnika z rodziną :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujdzie w tłumie... znalazłem kompa na którym to działa. Ale na święta zabrałem ze sobą kieszonkowego netbooka i nic nie działało, się wnerwiłem. Truskawki ... co za problem :-) kupujesz, sadzisz i masz. :-) Truskawka nie jest wymagająca, posadzona na folii jest bezobsługowa. Jeszcze mam trochę roboty w firmie, coraz mniej, ale już mam dość i chcę do ogródka !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Cześć Ged...

 

A masz jeszcze te olbrzymiaste truskawki? Jak tak to kiedyś cię napadnę i podkradnę , za zgodą właściciela....

 

Kiedyś z JerzymN chcieliśmy zrobić niewielką wycieczkę do Ciebie jeśli pozwolisz... Ale wykańczanie domku, kotłowni i takie tam mnie ubezwłasnowolniło... i teraz nie mogliśmy zajrzeć... Ale jeśli pozwolisz....? To może kiedyś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poletko tych truskawek zniknęło pod metrową warstwą ziemi z wykopu pod budynkiem. Budowa... nie było czasu na myślenie o ich rozmnożeniu. Nie było też okazji pogadać z kobietą która dała nam kilka lat temu sadzonki. Najprostszą metodą ( przez internet: http://www.malina.pl ) kupiliśmy kilka tygodni temu nowe odmiany. Polecam tę szkółkę jeśli chodzi o truskawki. Posadzone wiosna - dają plon po 2 miesiącach.

 

Odwiedziny ... zawsze :-) Proponuję pierwszą połowę czerwca będą wtedy czereśnie i nowe truskawki i słoneczko może będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
...

 

Forum ... bardzo mi się to nowe nie podoba! Kiedyś zrobiłem kopię starego forum ( tego pierwszego - bo potem było drugie, a teraz jest trzecie ) planuję te kopie (ze zdjęciami) opublikować gdzieś w necie, aby 'nowi ' widzieli różnicę. Dziś nic na forum nie można znaleźć, jest taka masa chatowania typu "dzień dobry przyszłam się przywitać, pa, lecę powiedzieć to samo w kilkudziesięciu innych wątkach ", że nie chce się czytać. Starzy znajomi pokończyli budowy, mają inne problemy . Młodzi dyskutują o problemach które ja już mam za sobą. Dywagować o wyższości ceramiki nad komórkowcem, albo wełny nad styropianem, lub na odwrót - mi się nie chcę... starzeję się ?

 

Pomysły na automatyczną kosiarkę tworzą się w głowie, myśli krążą coraz szybciej - proporcjonalnie do ilości skoszonej trawy. Plan - inteligentna, samoucząca się maszyna, bez zakopanych kabli, bez losowania wybierania kierunku jazdy, bez konieczności nadzoru. Postawiona na dowolnym trawniku ma go skosić maksymalnie szybko, uwzględniając drzewa, krzewy i wszelkie inne przeszkody. Podoba mi się.

 

 

Bardzo podobne i ja mam odczucia w sprawie forum :yes:

 

 

a z tą kosiarką jestem bardzo ciekawa jak uda Ci się rozwiązać ten problem :cool: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...