Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki za komentarze

 

Do gaga2

Buduje sie okolo 150 m od skrzyżowania Morgowskiej i Granicznej na Wesołej. A ty ?

Okna firmy TIS-Kobior kolor mahoń na ramiaku sosnowym - jestem z nich bardzo zadowolony (głównie z wyglądu) ponieważ mają dopiero miesiąc.

 

Do Asi

Projekt jest indywidualny. Podobały nam się od zawsze dachy czterospadowe, ale martwił duzy koszt ich wykonania i strata powierzchni na poddaszu wskutek skosów. Dlatego powstał domek z dachem dwuspadowym, ale troche zakręconym. Scianka kolankowa ma aż 120 cm ale tego naszym zdaniem nie widać dzięki dużym okapom. Powierzchnia całkowita podłóg 200 m2 (łącznie z garażem na parterze).

 

pozdroovka

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wiem gdzie to jest, też kiedyś przymierzaliśmy się do działek w tamtej okolicy. Przestraszyliśmy się szkód górniczych, ale za to okolica jest urocza. A nas w końcu przygnało do Imielina :D

wiedziałam, że te okna muszą mieć coś z meranti - ten kolor :D

Pozdrawiam

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 7 months później...

czy to już jest docelowy tynk na elewacji?

nietypowe zestawienie koloru niebieskiego z czerwienią blachy, widziałam do tej pory 1 domek w takich kolorach w Łodzi, prezentuje się poprostu ciekawie, mocny kolor fasady rozjasniaja w nim biale okna, podbitka, drewniane biale balustrady, co planujesz u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Gratuluję łazienki na górze, mam zamiar zrobić coś podobnego: moja łazienka będzie miała jedną ścianę w łuku i część tego łuku będzie w luksferach, w łuku będzie również narożna wanna - częścią narożną w stronę łuku i zgapię od was te luksfery w dole... wyglądają na podświetlane??? w jaki sposób to zrobiliści????? czekam na odpowiedź!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly..

Luksfery sa rzeczywiscie podswietlane.

A zrobione sa tak:

1. Luksfery na zaprawie wymurowane na wylewce

2. Za lusferami tej samej wysokosci plyta z karton-gips - pomalowana na niebiesko w odtepei około 10-15 cm

3. Scianka z luksferow i z karton-gipsu przykryta takze karton-gipsem aby powstalo cos w rodzaju tunelu

4. Do tunelu wsuniety elastyczny wąż z zatopionymi żarowkami (kupiony w Castoramie)

5. Na tunelu reszta obudowy wanny wymurowana z BK

 

Jakbys miała jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem :)

 

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...