Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Jasna sprawa

 

1. Montujesz oprawkę na żarówke bezposrednio do sciany

2. Przycinasz gruby karton pokryty plastkowa warstwą (do dostania w marketach budowlanych) na odpowiedni wymiar

3. Przykręcasz narozniki aluminiowe ( do płyt karton-gipsowych ) do kartonu i do sciany, odpowiednio wyginajac płytę w łuk

4. Tynkujesz płyte tynkiem strukturalnym i malujesz na wybrany kolor

 

....i gotowe

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam....

 

Dom super.... ale tak Was już tutaj nachwalono, że ja na tym poprzestanę.

Jesem dopiero na etapie wyboru projektu. Przeczytałem całe 4 strony z wielkim zainteresowaniem i jestem tego samegp zdania o dachach 4 spadowych - ładne, ale drogie i niepraktyczne. Chodziłmi po głowie projekt Emanuela II z Domusa ale tam dach (całośc prac i materiałów) kosztuje ponad 60 tyś. Możesz coś napisac o kosztach swojego dachu. I jeszcze jedno pytanie - wcześniej wspomiałeś o koszcie rzędu 300 tyś za Twój dom. Napisz w skrócie proszę co ta kwota obejmowała tzn. do jakiego stanu za te pieniądze doprowadziłeś dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydaje mi się że koszty podawane w projektach są zawyżone, chociażby dlatego, że zakładają wykorzystanie do budowy firmy, co jest najdroższym rozwiązaniem.

Mój dach (dachówka, więzba, podbitka) kosztował łącznie z robocizną niecałe 40 tysięcy.

 

Kwota 300 tysięcy, o której wspominałem obejmowała praktycznie taki stan jak widzisz na zdjęciach (oczywiście bez mebli), bez działki i zagospodarownia terenu.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozi

Drzwi garazowe sa firmy BRAMPOL z Imielina. Kolor został dopasowany do koloru stolarki okiennej na podstawie małej próbki. Jedyne zastrzeżenie jakie do nich mam to, że są jednak mniej szczelne niż brama segmentowa. Podobno sytuację ma poprawić siłownik do automatyki, który będzie ją dociskał do ościeża.

 

Igor

Fakt, brak zdjęcia elewacji garazowej, równiez wśród pozotałych zdjęc które mam. Najwięcej widać na jednym ze zdjęć na stronie pierwszej tego wątku.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Marcinie

Powiedz czy planujesz w salonie jakiś mebel (kredens,szafki)?

Jestem pod nieustannym wrażeniem waszej konsekwencji, spójności, dobrego wyczucia gustu i smaku.

Nie ukrywam, że dzięki waszej odwadze i ujawnieniu na forum waszych wnętrz, stały sie one dla mnie w pewnym sensie natchnieniem. (przeniosłam na swój grunt kilka elementów- i nie żałuję). Bardzo dziękuję,pozdrawiam i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...