Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdjecia Waszego domku wrzucilam sobie do ulubionych i ogladam 3 razy w tygodniu...

Ja jestem na etapie wyboru kostki i kiedy zobaczyłam Waszą juz żadna inna mi sie nie podoba. Jeśli mozna to po prostu skopiuję wszystko - rodzaj kolor i ułożenie - zamienie tylko koolejnosc płytki na droge do domu a kostke na podjazd. Mam pytanie odnośnie kostki bo wiem juz że Libet i piccola i Via Castello (a piccola to z colormixu chyba a nie z elegante?) I jeszcze jedno ile mniej więcej metrów Wam wyszło ? i w jakiej cenie kupowaliscie kostkę (chyba 2 lata temu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Oglądałam dużo wnętrz, przy tym musiałam komentarz da. Gratuluję pomysły konsekwncji... Mój klimat to kolonia - ale w takim domku z chęcią bym pomieszkała. Odważnie z pazurem i charakterem.... Łazienka boska... Kuchnia - po oglądaniu pozostałych wnętrz spodziewałam isę odjazdowej kuchni! Jest ładna - taka zwyczajna (nie znaczy gorsza) ładnie urządzona ze smakiem... nie powaliła mnie jak reszta wnętrz waszych... Pozostałe wnętrza normalnie szok.... Gratulacje gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam serdecznie,

mam pytanie a propos rynien. Zauważyłam, że macie takie, których zakończenie jest przykryte ziemią. Bardzo bym też chciala takie zastosować, ale nie wiem jak należy to wykonać. Czy mogę poprosić o podpowiedź, może jakieś zdjęcia? Będę bardzo zobowiązana.

 

Pozdrawiam,

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam

Zakończenia rynien wchodzą do specjalnych puszek spustowych, wkopanych do ziemi. Woda z puszek odprowadzana jest do centralnego zbiornika na wode opadową za pomocą podziemnych rur.

Puszki spustowe mozna dostać np. w Castoramie, choc pewnie taniej będzie w hurtowni budowlanej.

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakończenia rynien wchodzą do specjalnych puszek spustowych, wkopanych do ziemi. Woda z puszek odprowadzana jest do centralnego zbiornika na wode opadową za pomocą podziemnych rur.

Puszki spustowe mozna dostać np. w Castoramie, choc pewnie taniej będzie w hurtowni budowlanej.

pozdr

Marcin

 

 

bardzo serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam serdecznie :D oczywiście dołączam się do reszty forumowiczów, bardzo gustowne wnętrza wraz z ogrodem. Przygotowuje się do budowy w przyszłym roku tak więc zbieram informację, dzięki czemu łatwiej podjąć decyzje:) interesuje mnie Wasz dach, a konkretnie czy to dachówka czy blachodachówka no i kolor oraz firma;) serdecznie pozdrawiam

Kucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...