Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratulacje! BArdzo ciekawy dom!

Mówię to tym bardziej szczerze, że nie jestem zwolennikiem minimalizmu io stylu nowoczesnego. Jednak u Ciebie wszystko jest tak ładnie skomponowane i dopracowane, że mimo mojej niechęci do takiego stylu należą Ci się słowa uznania!

Życzę powodzenia w dalszych pracach (o ile jeszcze takowe zostały do wykonania) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroll

 

Kolor okien to mahoń na ramiaku sosonowym. Ponieważ są to okna drewnanie to z obu stron są takie same

 

Soniko

 

Jeśli mnie pamięć nie myli to są to drzwi w okleinie "czereśnia", szerokość 80. Wszytkie informacje możesz znaleźć na stronie producenta http://www.dewro.pl

 

Pozdr Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tereso

Jesli chodzi o rozcieranie tynku to tez nie jestem ekspertem ale pytałem wykonawców i:

1. Kładziesz tynk na ściane

2. Przy pomocy płaskiej pacy rozcierasz ziarna na zmianę z górnego-prawego rogu do dolnego-lewego oraz z górnego-lewego do dolnego-prawego. W ten sposób powstaja krzyzujące się ślady ziaren kornika

Mam nadziej,z e to Ci pomoże

 

Maluszku

Niestety sprawy ogordzeniowe troche sie przedłużają, być może przełoże je na przyszły sezon :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
ojeju jestem w szoku jaki ładny dom ogród też, a zwłaszcza wnętrza po prostu mnie zatkało, piękne kolory naprawde swietnie ta czerwien...ach, salon swietny, jaki macie kolor drzwi wewnetrznych? i jeszcze mam pytanko o kuchnie jaki to kolor? czeresnia? i jesli mozna wiedziec ile was kosztowała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piskosch zatkało mnie Twój domek jest jak z bajki, cudo. Mam w związku z tym nieskromne pytanko :oops: ile cię kosztowało postawienie takiej chaty z wykończeniem, bardzo jestem ciekawa ze względu na to , że planuję podobnie sobie zrobić w środku i nie wiem czy jestem w stanie z moją kasą. Oczywiście nie musisz tego zdradzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...