Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i odpowiadam

 

Kolor drzwi wewnetrznych to czereśnia.

 

Jeśli chodzi o drzwiczki kuchenne to szczerze powiedziawszy nie wiem jaki to kolor, po prostu spodobał nam się na wzorniku. Stolarz jest prawie miejscowy bo z Mikołowa (jakieś 30 km), nie wiem gdzie się zaopatrywał bo wybierałem z wzorników u niego w salonie. Całość kosztowała 7000 PLN.

Mechanizmy szuflad mamy raczej standardowe, może z czasem zamienimy je na wersje "exclusiv". Blaty są na róznej wysokości z prostego powodu:

- głowny blat pod oknem to blat roboczy, a jako że oboje z "małżowinką" jesteśmy wysocy łatwiej się pracuje w pozycji wyprostowanej

- blat po prawej zawiera płytę grzejna, a tu z kolei łatwiej zaglądać do garów, gdy są one niżej

- blat po lewej jest obnizony dla symetrii z blatem z prawej :)

 

I ostatnie pytanie - z tych najtrudniejszych - cena całości (bez działki) to troche ponad 300 000 PLN

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nic nowego nie napiszę..mnie także bardzo podoba się wnętrze.

Jakis czas temu znalazłam na stronie www podobny kominek(NW24) ale z pionowym wkładem- i z tym jest jak się okazuje problem:(..dlatego miło zobaczyć, że ładnie wyglada kwadratowy w tej obudowie:)

http://www.kominki-godzic.pl/index/nowoczes.html

 

Pozdrawiam

Jasmine

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i spieszę z odpowiedziami

 

kolia

Lampki w korytarzu na dole z jakiegos marketu (chyba z OBI)

 

kopia

Koszty utrzymania chaty to głównie ogrzewanie i prąd (odpowiednio 2000 PLN co i 1200 prąd). dodając do tego wode, wywóz szamba i śmieci, daje to kwotę 350-400 PLN miesięcznie.

Działka ma 838 m2 - dla mnie to jest wystarczajaco duzo do koszenia :)

 

PS. Jak mi sie domek znudzi - dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zrobiłeś kawał świetnej roboty.Mam podobny projekt do twojego tylko zrezygnowałam z dwóch okien między jadalnią a salonem tak że róg mam bez okien i teraz oglądając twój dom zastanawiam się czyu dobrze zrobiłam- chodzi mi czy nie stracę na świetle. Bardzo cię proszę wyraź swoje zdanie.

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdo

Oto wymiary okien

Okno w kuchni - 120x120

Okna w wykuszu - 110x150, parapet na wysokosci 60 cm

Okna w narozniku - 120x150 parapet na wysokosci 60 cm

 

Południe mam od strony okna kuchennego.

 

Kaloryfery pod oknami w wykuszu mają 40 cm wysokości, bo większe by się nie zmiesciły :(. Reszta kaloryferów w salonie to standard - 60 cm

 

Basiu

 

Dwa okna w narozniku są dla mnie istotne, gdyz od strony salonu mam północ i pełnia one dość ważna role doświetlajacą. Natomiast wydaje mi sie, że w przypadku salonu na południe lub na zachód, okna mogłyby spowodowac przegrzewanie pomieszczen latem.

 

amsign

 

Zdjecia tynków zamieszcze, muszę tylko je pstryknąc :)

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...