Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

Witam! Mam kolejne pytanko odnośnie Waszego pieknego domku, otóż ciekawi mnie jak dom jest ustawiony względem stron świata? Jestem na etapie tworzenia swojego projektu i też wychodzi mi jedna sypialnia od północy.. czy jesteście z takiego rozwiązania zadowoleni, jesli strony świata są w Waszym przypadku takie jak myślę czyli wjazd do domu od północy? :p :p :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agnieszko

Otóż nie :) Wjazd do domu jest od południa natomiast rzeczywiście nasza sypialnia jest od północy, od strony ogrodu.

Jesteśmy z takiego rozwiązania bardzo zadowoleni gdyz latem wstajemy o takiej porze jak chcemy, a nie kiedy nas słońce budzi :) Dodatkowo sypialnia jest nawet w upalne dni najchłodniejsza

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przyłączam się do grona zachwyconych. Pierwszy raz zdecydowałam się wyrazic swoje zdanie, ponieważ naprawdę jest super. Ja dopiero wybieram projekt, więc daleka droga do urządzania, ale mam nadzieję że w przyszłości będę mogła poszczycic się równie pięknym domkiem.

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Gratulacje Wasze wnetrza sa super.

Mam pytanko moge poprosic o wymiary waszych okien w jadalni, salonie kuchni. Super wygladają, własnie kilka postów wczesniej wyczytałam na jakiej są wysokości.

My w naszym domku planujemy duże okna ...tak nam sie wydaje i łatwiej by nam się było zorientować wiedząc jaki macie wymiary !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię ponownie

Wasz domek jest rzeczywiście jednym z ciekawszych jakie widziałam, mam ogromną prośbę o przesłanie namiarów na stolarza, który robił meble z salonu. czy to ten sam od kuchni?? a przy okazji mógłbyś mi polecić jakiś tynkarzy, kafelkarzy, malarzy jestem z jaworzna i za kilka tygodni zaczynam wielkie urządzanie :)

 

Pozdrawiam

magda

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo

Niestety nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości bo:

a) stolarz, który robił mi meble w salonie (nb nie ten sam co w kuchni) siedzi teraz na robotach w UE,

b)całą wykonczeniówke robiła mi jedna ekipa, która jest zawalona zleceniami do końca przyszłego roku, nic nowego niestety nie wezmą.

 

tak że z polecania niesety nici :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...