Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marcinie - jestem pełna podziwu - kuchnia - jaki producent ? a łazienka ? ta mozaika skąd ? a u góry co masz na podłodze w holu ?

 

aha....to dla Ciebie .....z okazji jutrzejszych imienin :lol:

http://m.onet.pl/_m/62afb53e2f2aca7d2427dbd0f35ed01d,5,12.jpg

 

oczywiście , że poczęstuj najbliższych :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tort - wszystkim gościom bardzo smakował ;)

 

Kuchnia - stolarz z Mikołowa według naszych wskazówek i podglądniętych projektów (głównie ze "Swiata kuchni i łazienek")

 

Łazienka cała w płytkach i mozaice Tubądzin - seria Kuba

 

Podłoga w holu - panele podłogowe Kempas z Classena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesze raz - a z czego masz fronty kuchenne i co jest na ścianach w kuchni?a z czego blaty? ( pytam dlatego ,bo za niedługo musze podjąć decyzję co do kuchni a też mam na uwadze stolarza a nie masową produkcję )

no to jeszcze jeden torcik ...tym razem dla Ani

http://m.onet.pl/_m/d688304d6813571374838517b7f36959,5,12.jpg

niech tyle nie siedzi w tej ładnej kuchni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne z pomyslem i nietypowe wnetrza!!! jestem pod wrazeniem!

zatrudniliscie architekta wnetrz czy sami tak? calosc przemyslana bardzo orginalna i w niepowtarzalnym stylu

lazienka suuper, swietne efekty swietlne a luksfery w wannie miodzio! cala lazienka wogole przesliczna!

jedyne co to balabym sie schodzic po schodach bez barierki ale to juz moja osobista fobia i lekkki lek wysokosci

jeszcze raz GRATULACJE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie.

Zdjecia zniknely... bo kumpel robił reorganizacje na swoim serwerze i cos popsul z linkami - ale juz jest ok.

 

Podłoga w salonie jest z paneli podłogowych kempas - na razie wyglada dobrze, ale ciekawy jestem jak bedzie z trwaloscia ??

 

Brak barierki przy schodach jest tymczasowy :)

 

Fronty kuchenne sa litego drewna (chyba olchowego, ale nie jestem pewien ;) )barwione na kolor czereśni, na scianach kuchni sa plyty meblowe o grubosci 1cm w kolorze dobranym do frontow.

 

Blaty kupowalem w hutowni Lumatech w Mikołowie (http://www.lumatech.pl) ale nie mam bladego pojecia jakiej firmy sa ??

 

A projekt to ... sami tak wymysliliśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wielkie gratulacje. Wyszło piękne spójne wnętrze, takie dopracowane i bardzo przytulne. Widać że przemyslane jako całość, super! Życzę samych radości i rodzinnych chwil, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...