Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

motyczko

Byłem ciekawy jakie sa twoje uwagi, gdyż nasze sposób urządzania wnętrza ewoluował wraz z czasem

Teraz zamiast luksferów w łazience dałbym podświetlany od środka uskok, natomiast pokój "niebieski" urządziłbym w tonacji, jak to nazywam, ciemno-biurowej (ciemna podłoga, ciemne eleganckie meble)

 

Z kolei np. w salonie na dole do wymiany są rolety rzymskie (zbyt intensywne wzory) i komplet wypoczynkowy (za mało nowoczesny, ale został nam ze starego mieszkania).

 

Dlatego oprócz komplementów, ważne dla nas są "łyżki dziegciu" gdyż pozwalają spojrzeć na wnętrza z dystansu

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyczko

Byłem ciekawy jakie sa twoje uwagi, gdyż nasze sposób urządzania wnętrza ewoluował wraz z czasem

Teraz zamiast luksferów w łazience dałbym podświetlany od środka uskok, natomiast pokój "niebieski" urządziłbym w tonacji, jak to nazywam, ciemno-biurowej (ciemna podłoga, ciemne eleganckie meble)

 

Z kolei np. w salonie na dole do wymiany są rolety rzymskie (zbyt intensywne wzory) i komplet wypoczynkowy (za mało nowoczesny, ale został nam ze starego mieszkania).

 

Dlatego oprócz komplementów, ważne dla nas są "łyżki dziegciu" gdyż pozwalają spojrzeć na wnętrza z dystansu

Pozdrawiam

Marcin

 

Marcinie :) zgodzę się z Tobą w zupełności ze często po czasie widzimy co byśmy zmienili...ja nie mialam złego zamiaru wytrącic Tobie harmonii, bo dom naprawdę mi się podoba, ale ta podłoga, no nie mogłam o niej nie wspomnieć bo tak jakoś mnie kłuje w oczy :wink:

 

pozdrawiam słonecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie

bardzo wiele podoba mi się w Waszym domu,min.podłogi,kolorystyka elewacji,oczywiście też ogrodzenie.Ale też drzwi zewnętrzne.

Jeśli możesz to napisz o nich coś więcej,ew.podaj namiary.

Dom odważny w wielu elementach,ale bardzo ciepły,jak z obrazka.

Mój przyszły dom,który zamierzam zacząć budować jeszcze w tym roku,

w niektórych elem.być może będzie wyglądał podobnie.

Jeszcze jedno pytanie-czy podłogi Classen mogą być kładzione na podłogówkę.Najpierw myślałam o płytkach na podłogówkę na parterze,ale po obejrzeniu paneli Classen chyba zdecyduję się na nie.Pani w sklepie nie potrafiła mi odpowoedzieć na w/w pytanie. :o

Z góry dziękuję za ew.odpowiedzi

Pozdrawiam Bogusia :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie dopatrzyłam się u was drzwi przeszklonych. Ja jestem jednak zwolenniczką drzwi pełnych w sypialniach, co by wracając w nocy z imprezy nie budzić światłem domowników :-)

To będę musiała u siebie pomyśleć może o jakims świetliku.

 

W każdym razie dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Gdzież tam naszym rabatkom do domku Toli ??

 

Piskosch wiesz, że ja żuczek samouczek jestem, nie żaden fachowiec, więc się mądrzyć nie będę, ale powiem, że ogród masz piękny.

Jeśli sam go robiłeś, to gratuluję podwójnie. Teraz tylko się cieszyć i patrzeć jak wszystko rośnie, kwitnie, zmienia się. A że iglaki zwłaszcza płożące szybko się rozrosną i będziesz musiał przesadzać, to nic. Ja też sadzę zbyt gęsto, bo niecierpliwa jestem jak diabli i nie lubię czekać.

Jeszcze raz GRATULKI, pozdrawiam serdecznie i jak zwykle z ogromną przyjemnością przejechałam się wzrokiem po wnętrzach Twego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...