Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

urządzone suuuuper, ale kolory a zwlaszcza jeden -do znudzenia, mowie o tym pomarańczowym.łazienka na gorze rewelacja!sypialnia tez dobrze ze chociaz ona w innym kolorze.

frosch-kazdy ma prawo wypowiedziec sie, nie wsciekaj sie :wink: wlasciciele na pewno nie obrazą sie ,dostali tyle pochwał ze jedna czy dwie negacje nic tu nie zaszkodzą.Sam/a przyznasz ze cały-(prawie) dom w jednym kolorze pomalowac to juz przesada?Ja tylko mowie o kolorze o niczym innym,wnetrza zaprojektowane są świetnie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja moge zapytac o to jaka farbe macie w salonie, ten jasny kolorek? Bardzo mi sie podoba, a tez nie dlugo czeka nas malowanie, wiec szukam czegos dla nas.

Juz jeden znalazlam u Monique a ten jest kolejny co mi sie podoba. :p

Aha i jeszcze ta sciana za kominkiem. Czy to tynk strukturalny, czy co to jest. Kolor chyba taki sam jak reszta tylko struktura inna.

Prosze, o prosze o odpowiedz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

 

Kolor w salonie to X129 Tikkurila. Szczerze go polecam, naz zywo wyglada jeszcze lepiej

 

Sciana za kominkiem otynkowna jest tynkiem strukturalnym - kornikiem zatartym "na krzyż". Kolor ma ten sam

 

cudka

 

Kostka to Libet - dwa rodzaje: ta mała to Picola, ta duża Via Castello. Kolory wystepuja dwa: pastello i magma

 

Do "krytykantów" róznej masci ;)

 

Rzecz jasna się nie obrażamy i krytykę przyjmujemy ze spokojem. w końcu każdy buduje domek dla siebie, a nie dla innych

 

PS. Z tym "cukierkowym" wnętrzem to chyba przesada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X129 Tikkurila ? :roll: Domyslam sie ze X129 to numer-nazwa farby a Tikkurila to jest firma? :oops: A moze nie? :oops:

A czy ten kolor jest bardziej zolty czy bardziej bezowy, bo na zdjeciu nie mozna ocenic? Wydaje sie byc cos pomiedzy, ale podoba mi sie ten efekt, jakby dawal swiatlo... Rozjasnia i jest taki jakis "wesoly,pozytywny"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

 

Kolor w salonie to X129 Tikkurila. Szczerze go polecam, naz zywo wyglada jeszcze lepiej

 

Sciana za kominkiem otynkowna jest tynkiem strukturalnym - kornikiem zatartym "na krzyż". Kolor ma ten sam

Kubolotkututaj masz info o farbie... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...