Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

Postanowiłam w końcu napisać tym bardziej ze mam pytanko?:)

Wasze wnetrza są poprosu piękne i ciepłe :D Czesto da Was zagladam i nawet cos od Was sciagne:) w tym momencie chodzi mi o łazienke z podswietlana wanna:) Pytanie brzmi , czy kolumna przy umywalce jest kupiona jako gotowy element czy tez zrobiona z czegos?? Jesli tak to z czego?

Ja chce podobna plyte pod umywali(u mnie dwie)?Gdzie to kupiliscie i ile kosztowała? pizdarwaiam cieplo :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miałam się nie wtrącać, ale nie mogę wytrzymać. Tak bajkowo urządziliście dom i działeczkę, że tylko pozazdrościć. Ja też planuję mieć kolorowo w domu, a nie tak pałacowo-marmurowo.Czuć pozytywną energię w Waszym gniazdku.Czy wspominałam już coś o zazdrości... :wink:

 

Dużo szczęścia dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Ago

Wydaje mi się, że w twojej sytuacji najlepiej połączyć filar z jedną ze scian bocznych. Połączenie może być mniej lub bardziej ażurowe (półki, pełna ściana z otworami na bibeloty itp.).

Poniewaz ze zdjęcia nie wynika w sposób jasny rozkład pomnieszczeń, trudno w sposób jednoznaczny coś więcej powiedzieć.

aka

Podświetlenie pod wanną to wąż swietlny ukryty za ścianką z luksferów

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek super. Kolorystyka taka jaką lubię - ciepła i przytulna :)

Sypialnia po małej zmianie - rewelacja! Fajnie wyszła sciana i wzór z tynku strukturalnego.

Mam pytanie odnośnie mebli w sypialni, które bardzo przypadły mi do gustu, czy mógłbyś mi podać nazwę producenta i ich model, kolor. Czy wszystkie meble są z jednej serii, jakie wymiary ma łóżko?

Z góry dziekuję Kapi!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej wyrażałam swój zachwyt nad Waszym super domkiem, ale nie omieszkam uczynić tego ponownie. Czy wcześniej mieliście wszystko dokładnie zaplanowane? Bo jeśli tak to ja wymiękam :wink: . U mnie zaczyna się powoli wykończeniówka i niby mam jakieś wizje wnętrz, ale tak w zarysie.

 

I wścibskie pytanie: czy ciemna podłoga w salonie daje w kość? Mnie i mężowi strasznie podoba się ten kolor, ale póki co pani do sprzątanie nie będziemy mieli :wink: i tak się zastanawiam czy ja jestem wystarczająco pracowita :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ruda

Jesli chodzi o wnętrza to wiekszość mielismy dośc dobrze zaplanowane. Oczywiście poziom szczegółowości zależał od konkretnego pomieszczenia. Np w przypadku łazienek - były rozrysowane z dokładnością do pojedyńczej płytki.

Ciemna podłoga w salonie jest oczywiście trudniejsza do utrzymania niz jasna ale bez szczególnego dramatu. Wybralibysmy ja ponownie.

 

wojtek

Dom ma powierzchnię całkowitą 200 m2, użytkowej około 160m2

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...