Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :p

Domek śliczniutki, nam marzy się z mężusiem podobny. Chcielibyśmy prosić Cię o pomoc w doborze ekipy budowlanej. Mieszkamy w Tarnowskich Górach i tu chcemy sie też budować. Jesteśmy na etapie kupna działki. Już mamy wybraną dokonujemy formalności. Budowa w przyszłym roku ale wiemy, że to zależy od ekip budowlanych ich terminów, może udałoby nam sie podyskutować i dostać namiary od Ciebie :wink: ci Ty na to? będziesz miał o dwóch wielbicieli więcej ha, ha

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tort - wszystkim gościom bardzo smakował ;)

 

Kuchnia - stolarz z Mikołowa według naszych wskazówek i podglądniętych projektów (głównie ze "Swiata kuchni i łazienek")

 

Łazienka cała w płytkach i mozaice Tubądzin - seria Kuba

 

Podłoga w holu - panele podłogowe Kempas z Classena

 

Piskosch ja właśnie staram się wykończyć dom w Mikołowie. Jesteś zadowolony z kuchni, bo wygląda b. ładnie. Jeśli tak to czy mogę prosić o namiary do stolarza? A jeszcze jedno kuchnia do MDF? czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzmam

 

Na schodach jest buk parzony zabarwiony bejcą na kolorek jaki widzisz, rodzaju bejcy niestety juznie pamiętam :(

 

Alunek

 

Zdjęcia ogrodu są umieszczone na wczesniejszych stronach w tym watku

 

Gizelo

 

Odpowiedz wysłalem na priva

 

Ano tak, ale ze mnie gapa....

Właśnie zaczęłam urządzać ogród, a ponieważ pomysł mój jest zbliżony do Waszego ogrodu, to chętnie podpatrzę małe co nie co!

pozdrawiam,

Alunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie.

Jesatem w tym Szacownym Gronie absolutna nowicjuszka. O wlasnym mieszkanku na trawce marze od dawna, ale dopiero teraz cos sie kroi wokol spelnienia tych marzen. Przejrzalam cala historie budowy Waszego domu i nie powiem... jestem pod wrazeniem konsekwencji i jakby nie patrzyl dobrego smaku, aczkolwiek roznimy sie gustami. Przyjales mnostwo gratulacji, wiec jeszcze jedne Ci nie zaszkodza. I ostrzegam, bede korzystac z Twoich doswiadcze do upojenia.

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piskosc :D

Musze się przyznać że ilekroć przejeżdzam obok waszego domku to robi na mnie wrażenie. Nawet sobie nie wyobrażasz jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam Wasz domek tutaj :o . Ponieważ moje majstry budowali poprzedni domek w poblizu Was ( nieco poniżej tą drogą) to mogłam sie dokładnie mu przyjrzeć.Bardzo mi sie podoba aranżacja wnętrz. Jest piękie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny domek. Gratuluje pomysłu na projekt!! Zachwycająca sypialnia..meble, ściany i podłoga - bardzo w moim guście!!!

A otoczenie domu - zapiera dech w piersiach!!!! Właśnie pokazałam mężowi, bo tak samo podoba mi się zagospodarowanie miejsca przy siatce - ogrodzone drzewka i ten kształt taki nieregularny - dokładnie o tym samym myślałam!!

Gratuluje pomysłów i pozdrawiam szczęśliwych właścicieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za numer. Mam zapytanie czy byłeś zadowolony z wykonawstwa firmy Pana J.? Jestem umówiona na rozmowę. Będą mogli mi pomóc ale chciałam wypytać czy polecasz. No i czy wykonują wszystko kompleksowo? Koszty również mnie interesują. Jak sobie liczą. Dobrze wiedzieć co i jak. Muszę czekać na nich do przyszłego roku chciałabym do tego czasu rozeznać się co i jak. Będę wdzięczna za bliższe informacje jeśl możesz oczywiście.Pozdrawiamy z mężusiem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

Koszty drzwi balkonowych nie pamiętam - wyceniania była całość okien w domu.

Jedna z kwarter jest stała (fix) pozostałe dwie otwierają sie na zewnątrz

 

Gizelo

 

Co do wykonawcy nie mam specjalnych uwag - kilka rzeczy było do małych poprawek ale ogólne wrażenie jest OK.

W zasadzie wykonuja wszystko kompleksowo - choc specjalizuja sie w ciężkiej budowlance.

Rozliczenia bazują na cenach za m2 - dachu,ścian, wylewek itp. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witam,

piękny domek, i w środku i na zewnątrz. Mam pytanie, czy możesz mi napisać jaki rozmiar mają opaski wokół okien? oraz jaki jest kolor waszej elewacji /ściana, opaski/? My chcemy opaskę na 20cm, a nasz wykonawca sugeruje, że to nie będzie dobrze wyglądało :-? , chciałaym porównać.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...