Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piskosch jestem pod ogromnym wrażeniem! Właśnie skończyłam czytać i oglądać ponad 10 stron Twojego dziennika!!!! Wykonałeś kawał dobrej, dopracowanej w szczegółach roboty!! Zarówno domek jak i ogród cacy, i ...jeszcze ta cierpliwość do udzielania odpowiedzi po kilka razy na te same pytania. Marcin, brawo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie kinkietow w salonie.Wiem ze juz bylo na ten temat(sledze postepy w Waszym domku od dawna i caly domek jest poprostu piekny) ale nie wiem jak je zrobic.

1.Co to za plyta?Pisales ze pcv a potem karton pokryty folia,to to samo?Kompletnie sie na tym nie znam a szukalam w sklepach i jak tlumacze sprzedawcy to patrzy wielkimi oczami i nie wie o czym mowie(w sumie to ma racje).

2.oprawka na zarowke zwykla przykrecana do sciany?

3.Jak ta plyte przymocowac do sciany?

4.Mozesz podac wymiary swoich kinkietow?

Dzieki za wszelkie inf,mam nadz ze sie nie obrazisz ale bede je kopiowac.

Daria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ad1

W temacie płyty to sam do końca nie wiem co to jest :). Kupiłem ją w Castoramie, ma grubośc kilku milimetrów, jest elastyczna. Z jednej strony ma powierzchnię bardzo śliską, a z drugiej nieco bardziej chropowatą

Ad2

Tak, zwykła oprawa żarówkowa

Ad3

Kinkiety są mocowane przy pomocy narożników do płyt kartonowo-gipsowych(stalowe z charakterystycznymi dziurkami)

Ad4

32 cm x 32 cm

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Najnowsze zdjęcia domku - juz z balustradkami

 

 

Pozmieniało się tez trochę we wnętrzu.

Pojawił sie nowy komplet wypoczynkowy, a zniknęła kontrowersyjna zasłonka ;)

 

[http://foto.rogucki.com/piskosch/budowa/salnew5.jpg

 

 

możesz mi powiedzieć co to za płyta na scianie nad blatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...