Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 5 weeks później...
Aniu Marcinie taki piękny macie ten dom!! Jestem zauroczona. Wszystko mi sie u Was podoba. Wasz dom jest dla mnie inspiracją. Właśnie wczoraj przekazałam moim panom budowniczym, że takie mam mieć okna w jadalni jak macie Wy. (dałam zdjęcie) :) Jestem dopiero na etapie wyciagania murów, ale mam nadzieje,że w końcu tez doczekam. Poprostu słów mi brak aby opisać mój zachwyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie.... Zaglądam co jakiś czas w poszukiwaniu inspiracji.

Możesz mi trochę w tym pomóć? :oops:

Chodzi mi konkretnie o płytki w łazience. Są takie ciepłe i bardzo mi się podobają. Zwykle w sklepach z glazurą zatrzymuję się przy takich, ale możesz napisać co to za producent i jaka jest ich nazwa? Zwykle na zdjęciach kolor jest inny niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Bardzo mi sie i mojej narzeczonej podoba Wasz projekt. My właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania projektu. Interesuje nas coś w takim stylu, w zawiązku z czym mam prośbę czy byłby Pan tak uprzejmy i zamieścił rzut parteru i poddasza z wymiarami.

Pozdrawiam i dziękuje.... Łukasz & Ada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - gratuluję wspaniałego domku i pięknego wykończenia otoczenia.Bardzo mi się podoba Wasz płot.Jutro moja ekipa będzie mi robić taki sam.Zaczynają od podmurówki i robienia słupków.W związku z tym mam pilne pytania w tej sprawie:

- jakie są wymiary słupków,

- jaki jest ich rozstaw(odległość słupka od słupka),

- szerokość bramy i wejścia;

- wysokość słupków i podmurówki.

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...