Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

Honzka

 

"Krzaki" przy drzwiach to po prostu bukszpany.

BTW strasznie wolno rosną ;)

 

bukszpany :o super wyglądają, ja szukałam jakiś szczepionych sosen itd, ale nic tak ładnego nie widziałam, na razie bardzie szukałam w necie, szkółki ogrodnicze dopiero przede mną:) a co z nimi robisz na zime? mogą stać tak cały czas?

 

dzięki i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

Nie wiem czy mogą, ale stoją ;)

Przeżyły już 3 zimy bez szwanku.

Na Boże Narodzenie ozdabiamy je szyszkami lub jabłuszkami i "robią" za dekoracje

pozdr

Marcin

 

dzięki za odpowiedź, bardzo łądnie wyglądają, będe szukać, na razie w necie nie widziałam niestety takich na pniu:( ale we wrześniu udaje sie do szkółek to na pewno znjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołączam się do gratulacji - naprawdę ciepłe i miłę gniazdko, można zaczerpnąć sporo inspiracji.

Strasznie się cieszę, że natknęłam się na Wasze fotki, bo wymyśliłam sobie ścianę ze strukturą w paski, właśnie coś takiego jak u Was w sypialni. Dlatego mam pytania:

1. jakiego dokładnie tynku użyliście

2. jaki to kolor

3. czy mogę prosić jeszcze o jakieś zdjęcie ze zbliżenia

Mam nadzieję, że się nie obrazicie, jeśli wykorzystam Wasze fotki, żeby wytłumaczyć naszemu fachmanowi o jaki efekt mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysweetbabys

Temat był juz wałkowany, w skrócie - ramka wokół komika wykonana jest na wymiar z granitu, osadzona na postumencie z cegieł. Całość obudowana płytą g-k i otynkowana tynkiem strukturalnym.

 

Jolasia

1. tynk strukturalny np. z Castoramy

2. kolor biały - pomalowany farbą akrylową na docelowy

3. zdjęcie

http://foto.rogucki.com/piskosch/budowa/tynk_syp.jpg

 

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie wyszło ci urządzenie swojego domku.

Mam podobny kolor drzwi do twoich. Niestety nie był to przemyslany zakup, dlatego poszukuje inspiracji, jak dopasować reszte mieszkania do calvadosu.

czy miałas jakies opory, przed zrobieniem swojej sypialni w kolorze wenge- czyli nie pasującym do koloru drzwi?

Czy polecasz takie rozwiązanie? Ja chciałabym łazienke w wenge, ale cały czas zastanawiam się, czy to nie bedzie sie gryzło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolasia

 

Kodu koloru sobie niestety nie zapisałem :(, co też mnie martwi bo w razie konieczności jakiś poprawek .....

 

madzia.a

Nie da sie dostosowac idealnie koloru drzwi do wszystkich pomieszczeń, szczególnie jesli chcesz miec rozne kolory drewna. Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się zbytnio wybierając sypialnie wenge, kolor drzwi może troche się "gryzie" ale w sumie to za bardzo nie przeszkadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...