Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

wiele osób krytycznie odnosi się do halogenów w mieszkaniach, ale twoje zdjęcia przeczą tym poglądom. Sufity są wspaniałe i wcale nie przypominają biurowych. Genialny jest ten sufit na niebiesko. Tak jakby niebo zaglądało do pokoju i odbijało się w podłodze. Jeśli sami to wymyśliliście to marnujecie talent wykonując inne zawody :) Jestem naprawdę pod wrażeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mycha

 

Okna są z firmy TIS-Kobior z Tych. Kolor mahon na ramiaku sosnowym

 

Ewa

 

Drzwi wewnetrzne firmy Drewro z Bestwinki. Kolor czeresnia na fornirze olchowym. W razie czego sluże kontaktem z handlowcem

 

Zielona

 

Kinkiety w salonie sa moje własnej produkcji. Jest to wygieta płyta PCV pokryta tynkiem strukturalnym i pomalowana. Wyszło lepiej niz myslałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie, a jeszcze jedno, czy mają oni strone www, i jezeli to jest mozliwe mógłbyś napisać o cenie :D bardzo mi się podobają, i jezeli miałabym juz wybierać to dokładnie takie jak Twoje:) mam dylemat, jedni mowia ze tylko drewniane inni ze tylko PCV, i bądź tu mądry :cry:

 

pozdrawiam

 

i czekam na następne fotki, Twój dom jest moim ulubionym 8)

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo ładny i przytulny ,światło chyba ktos wam projektowal bo niewierze ze sami to zrobiliscie :D

 

naprawde ładny domek

 

co do zewnetrznego wygladu to powiem tak

 

zrobiliscie mistrzosto świata z tymi kolorami i oknami ,bo ten dom wybudowany zywyczajnie z tanimi oknami i pomalowany byle jak bylby w 20% podobny do Waszego,nie jest to moj gust domu ale wchodzac do srodka to tak jakbym sie przemiescił w czasie do jakiegos pieknego duzego domu z pieknym czterospadowym dachem ktory akurat mi sie podoba.

 

powinniscie dac te zdjecia do katalogu i fdostac kupe kasy a publikacje :lol:no i pieniadze przeznaczyc na ogrod rownie piekny jak srodek tego wspanialego domu ..

 

NAPRAWDE JEST SIE CZYM CHWALIC dla mnie bomba

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ps.nie jest to moj gust tego dachu ale tak zrobiony moglby stac na mojej dzialce ,naprade jest niesamowity .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strone www znalazłam sama, ale niestety przedstawicieli maja ode mnie za daleko, jedynie może Gostyn wchodziłby w rachube. Pewnie okna zakupimy w naszej świebodzińskiej fabryce okien, tez niezłe jeżeli chodzi o jakośc:) Mam nadzieje ze uda mi sie dobrać identyczny kolor jak Twój. Jestem przekonana juz na 100%, w poczatkowym okresie myslałam o oknach w dwóch kolorach, od wewnątrz białe od zewnątrz w orzechu lub mahomiu:) Po obejrzeniu ułatwiłes mi decyzje:) za co pieknie dziekuje:)

 

na koniec mam pytanie, jakiej produkcji wstawiłes okna dachowe?

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również odpowiada kolorystyka [niekiedy odważna, nieschematyczna]. Wszystko kunsztownie dopracowane. :D

 

Mam pytanie a propos paneli- wszędzie kempas Classena, drewniane czy sztuczne ( przybliżona cena- jaka) ??

 

Życzę wiele słońca wędrującego codziennie po domku !

ara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na tym forum i taka niespodzianka. Domek dopracowany w każdym calu. Mnie urzekła różnorodność oświetlenia i barw. Jeżeli koncepcje wykończeń są Waszym dziełem - gratulacje jeżeli projektanta gratulacje podwójne - koncepcji i wykonania. Zostało tylko powiesić papier toaletowy i .... mieszkać :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

 

.. i jak zwykle odpowiedzi:

 

Natko - dzieci na razie nie mamy ;)

 

ara - Panele Kempas kupowałem w cenie około 35-40 PLN/m2. Na razie traktujemy to jako rozwiazanie przejsciowe, przynajmniej w salonie na dole. Podejrzewamy, ze panele zniszcza sie po okolo 2 latach użytkowania na tyle, ze nie bedzie nam ich zal wymienic na jakis parkiet lub deski :)

 

mycha - okna dachowe mamy Veluxa, dostalem na nie lespzy rabat niz na Fakro i tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...