Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gabinet wyszedl super.

 

Mozesz sie podzielic namiarami na stolarza :) Gdzie kupowales ta lampe stojaca??

 

W jaki sposob masz montowana blache przed kominkiem?? Obnizales drewno pod blache?? Czy jesat naklejona na drewno? To jest nierdzewka?? Moge spytac gdzie kupowales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny

i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja".

 

http://www.imexgraf.pl/karty_swiateczne/wielkanocne/2009/imid/03.273_imexgraf_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam, bardzo mi sie podoba Wasz dom, odważne kolory i wyczucie smaku przy urządzaniu wnętrz. Jestem pod wrażeniem zagospodarowania terenu zielonego, podjazdu i tarasu - bez przepychu ale fantastycznie wykończony, dopięty na ostatni guzik. Co do zdjęc, to skromność nieuzasadniona dla mnie wyglądaja na mega profesjonalne.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witam i dołączam się do gratulacji,

naprawde dom wykończony w każdym detalu,

ogrodzenie jak dla mnie bomba - numer stolarza zapisan :lol: aha małe pytanko czy oby 320 cm szerokość wjazdu jest wystarczająca??

jesli mozna prosic o aktualne zdjecia ogrodu, i male pytanie czy te miejsca wysypane kamyczkami lub korą zarastaja chwastami?? i jak sie sprawdza drewniany płotek - ogranicznik miedzy trawą a kamyczkami?? Pytam ponieważ tez planuje ogrod w podobnym stylu czyli iglaki, jakies ozdobne krzewiki i trawnik, brak kwiatow - co by roboty za duzo z tym nie było...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...