Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Ani i Marcina - Gabinet


Recommended Posts

A ja mam pytanie odnośnie drzwi wewn. Jaki to model i jakie są ościeżnice - opaskowe?

 

Czy myślisz, że ten przedstawiciel z Mysłowic byłby zainteresowany montażem w Krakowie? Może że jest tańszy? Nam za 6szt. modelu Italia + ościeżnica opaskowa powiedziano 12tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

soniko

 

Drzwi to model Italia, a oscieżnice - Round Plus. My płaciliśmy za jedne drzwi około 1200 PLN ale to było jeszcze z 7% VATem. Byc moze gosciu z Myslowic, sprzeda wam drzwi - zadwoncie, w razie czego sluze telefone na priva.

 

Kuchnia byla wykonywana na zamowienie u stolarza. Drzwi drewniane z litego drewna (chyba olchowego, ale nie jestem pewien), malowane na kolor czeresnia

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie ciągle oglądam Wasz domek i niezmiernie mi się podoba :D Proszę jeszcze o namiary i cenę płytek w holu.Czy one są w rzeczywistości bardziej brązowe czy lekko wpadają w pomarańcz?Mam jeszcze pytanko w temacie tynku strukturalnego.Czy nie brudzi się on szybciej niż gladkie ściany, szczególnie w obrębie kominka?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odpowiadam

 

Płytki w holu sa firmy Ceramica d'Imola seria Fontana Bosmantova. Kosztowały około 65 PLN/m2. W rzeczywistosci sa one bardziej brazowe.

 

Tynk strukturalny na razie sprawuje sie calkiem niezle, nawet wokol kominka. Jest on pomalowany dosc ciemna farba, wiec zadnych zabrudzen nie widac. Byc moze sa one maskowane dzieki strukturze.

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jestem pod nieustannym wrażeniem-wszystko dokładnie przemyslane,dopracowane,szczegolnie kolorystyka,oswietlenie

Dla mnie prawdziwy nr 1 na forum !!!

Dzieki tym zdjeciom zdecydowałam sie na takie same panele i drzwi - uwazam je za b.dobry wybór

Dzięki Marcinie za pomoc :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie i odpowiadam..

 

Schody wykonane sa z drewna buk parzony i bejcowane na kolor docelowy. Kolor bejcy musze spawdzic w domu :)

 

Podstopnice sa wykonane z tego samego drewna co stopnie

 

Panele sprawuja sie o dziwo calkiem niezle w codziennym uzytkowaniu. "Koty" nie sa na nich widoczne.

Z doswiadczenia do mycia nie uzywamy Pronto ani innych takich wynalazkow, poniewaz po nich widac na panelach smugi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek!!!

 

Baaaaaaaardzo w moim klimacie. Te kolorki waniliowo - czekoladowe plus trochę brudnej czerwieni to jest to! :)

 

swietnie dobrane drewno i styl mebli w kuchni!

 

Bardzo fajny pomysł z pokryciem ściany w kuchni - chyba go sobie zaadoptuję... :D :D Ale najpierw muszę zacząć budowę. :wink:

 

Listwę do połączenia płytek z panelami mam taką samą u siebie w mieszkaniu i poza tym że troszeczkę się ściera z koloru to jest w porządku, bo jedyne rozwiązanie na łuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...