Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bieszczadzka-prawie jak bieszczady


Recommended Posts

O losie, do dziennika dawno nie zaglądałam, a tu taka dyskusja ;)

 

Wolałabym, żeby była w komentach, no ale jeśli jest już tutaj, to i ja tutaj odpowiem.

 

Taras drewniany może i byłby ładniejszy, ALE:

 

dużo droższy

niepraktyczny masakrycznie- nie mamy zabudowanego tarasu, planujemy tylko drewnianą pergolę; min. 1 w sezonie, ale z tego co czytam to 2 taki taras należy zaimpregnować- ja tego robić nie będę- czyli dodatkowe koszty nie tylko impregnatu, ale i robocizny.

 

Dlatego bezdyskusyjnie wybraliśmy taras betonowy :) Mnie się te płyty bardzo podobają. Pewnie wyglądałyby jeszcze łądnie gdyby krawędzie płyt były równe, bez fug, ale w naszym zasięgu cenowym nie znalazłam takich.

 

Myślę, że założenie ogrodu, posianie trawy sprawi, że taras będzie bardziej przyjazny w odbiorze. Póki co na domu tylko klej bez tynku, więc i to sie odbija na wizerunku otoczenia :)

 

Kostka na tarasie to płyty chodnikowe 50x50 z PolBruku, a kostka na podjeździe to Sparta i Arkadia z Gladio. Arkadia to ta drobniutka. Kostka jest świetna, gdyby ktoś chciał sobie obejrzeć grafitową to Sylwia ma taką i na tarasie i na podjeździe:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168638-Nasz-dom-przy-Liliowej-czyli-bli%C5%BCej-ni%C5%BC-dalej-%29/page9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 205
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Święto lasu normalnie. Proszę Państwa mamy oficjalnie nadany numer "posiadłości". Już prawie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby złożyć papiery do odbioru, Jest maleńkie ale...brak świstka od elektryków. Bezskutecznie próbujemy się dodzwonić do nich od ponad 4 miesięcy :bash: dwa razy nawet nam się udało. Mieli podjechać, jakoś nie podjechali w umówionym terminie, a potem cisza w eterze.

Poszukujemy więc aktualnie nieupierdliwego elektryka, który podpisze nam papier do odbioru budynku za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 11 months później...
Co ja będę gadać :D

 

2012-08-08%252015.15.11.jpg

 

2012-08-08%252015.15.33.jpg

 

2012-08-08%252015.16.06.jpg

 

2012-08-08%252015.12.37.jpg

 

Są śliczne :) Nie za jasne, nie za ciemne, dla nas ideał.

Nawet okna dzisiaj na górze umyłam.

 

Kupiłam też dzisiaj w Ikei lampę, o taką:

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/haggas-lampa-wiszaca__0138763_PE298589_S4.JPG

 

Zawiśnie w sypialni. Podobała mi się, a dzisiaj znalazłam ją jeszcze 40% tańszą :)

 

Przejrzałam cały dziennik :) Wszystko bardzo mi się podoba, w moich klimatach - szarości, biele :)

Ja też zastanawiam się nad żyrandolem, który zawisł w Waszej sypialni, ale zastanawiam się czy nie daje zbyt mało światła? Jakie są Twoje odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...