Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Dziękuję za odwiedziny u nas i wpis:) Faktycznie jesteśmy na podobnym etapie prac.

Macie śliczną działkę, czy dobrze widzę, że teren jest lekko pod górkę?

Bardzo podobają mi się zmiany, które chcecie wprowadzić do Waszego projektu. Duży salon na dole, większy garaż i koniecznie to pomieszczenie gospodarcze! A myśleliście o garderobie czy raczej wstawicie duże wnękowe szafy do pokoi na górze?

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

I oczywiście zapraszam do mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za pierwszy wpis w komentarzach :-)

Faktycznie teren mamy trochę pod górkę.. ale co zrobić i tak już koparka trochę wyrównała.. Co do garderoby i szaf to w sumie jeszcze nie wiem, muszę zobaczyć na żywo jak duże będą te pokoje na górze. Garderoba fajna rzecz.. trzeba będzie o niej pomyśleć :-) Pozdrawiam i idę podziwiać Wasze fundamenty.. u nas ruszą dopiero od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panią i Pana Smith! Fajnie, że tutaj zaglądacie.

Do października chcielibyśmy zrobić stan surowy zamknięty, a później będziemy powoli sobie dłubać przy wykańczaniu. Sami jeszcze nie wiemy ile nam się uda zrobić do końca roku i na co dokładnie wystarczy nam kasiorki :) A jak tam Wasze plany? Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my ciągle czekamy na pozwolenie na budowę, ale do września będzie i startujemy. Do tej pory szukamy koparki żeby przygotowała teren i potem do fundamentów.

 

Tak jak wy do zimy chcemy zrobić stan surowy otwarty. Może instalacje.. zobaczymy jaka będzie pogoda i jakie tempo prac.

 

Trzymamy za was kciuki żebyście już do Polski zjechali do tego pięknego domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Na wstępie gratuluje takiego tempa prac.

Ja od roku jestem szczęśliwym posiadaczem działki budowlanej.

Wykarczowałem teren ogrodziłem postawiłem altankę i budynek gospodarczy,

podłączyłem prąd i oczywiście kupiłem projekt wymarzonego domku LMP 90a,rok temu nie miał jeszce tej tajemniczej nazwy Bergen II.

Przez jesień i zimę chciałbym uporać się z papierkami i własnymi siłami

(bez pomocy banku) zrobić stan zerowy na wiosnę.

Czy możecie powiedzieć jaki to orientacyjny koszt, (u mnie teren płaski)

też w garażu będę chciał umieścić kotłownię to wymaga jak widzę dodatkowych drzwi z tyłu budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...