Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i dziękuję za odwiedziny!

 

Wpadłam do Was z rewizytą i od razu pytam o wyjście na taras, wspominałaś o poszerzeniu drzwi - jaki jest ich wymiar w tej chwili?

Nasz taras będzie duży, więc drzwi będą miały szerokość 210cm i na pewno zamontujemy te uchylno - przesuwne. Widziałam takie rozwiązanie w dwóch domach i wg mnie to rewelacja!

 

Gratuluję rzodkiewki:) Mi też marzy się już taki mini ogródeczek pod oknem:) Zresztą....co mi się nie marzy... :D

 

Trzymam kciuki za dalsze prace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Fajnie, że nas odwiedziłaś. Mi też podobają się takie drzwi tarasowe... ale mamy chyba za wąskie to wyjście, bo tylko 175 cm szerokości.. Można je jeszcze poszerzyć, ale chyba nie skorzystam z tej możliwości, bo od wewnątrz wydają mi się teraz idealne. Teraz zaczniemy powoli jeździć do firm, żeby porobiły nam wyceny okien. Już nie mogę się doczekać :) kiedy będą zamontowane!!

P.s. Życzę spełnienia tych marzeń!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :oops: Na pewno będę do Ciebie często zaglądać!! :) Nasza elewacja będzie jasna, może kremowa albo beżowa.. a nad dachem też się zastanawiamy czy w brązie, czy w jakimś odcieniu czerwieni...Także same dylematy u nas!!

Super, że już za kilka dni będziecie mieć PnB

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy głowę wielką od ilości i powagi decyzji, które trzeba podjąć! Elewacja, dach, stolarka (okna, drzwi, podbitka), przynajmniej klinkier na filary i cokół domku jest już wybrany. Generalnie chcemy oliwkową elewację, brązowe okna, a dachówkę grafitową. Albo czekoladową...albo....no właśnie :lol:

 

A propos okien - gdzieś tu na forum przeczytałam, że bardzo ważne jest umiejętne dobranie koloru okien, tak, żeby pasowały nie tylko do elewacji, ale też do wnętrz! Niby oczywiste, ale dobrze, że mi to uświadomiono:)

 

Ciekawe drzwi u Ciebie widzę - choć bardziej podobają mi się te drugie:) Masz jeszcze jakieś na oku?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh długoo myśleliśmy nad tymi kolorami.. Niby takie nic, a jednak dylemat.. To prawda, że wybierając okna trzeba myśleć też o wnętrzach. Ja ogólnie kocham beże i brązy i chyba cały dom na zewnątrz i wewnątrz będzie w takich właśnie barwach :) Ściany i kanapy jasne, podłogi i cała stolarka ciemna.. takie klimaty jednak podobają mi się najbardziej.. i chyba tego będę się trzymać.

Oliwkowa elewacja też się pięknie prezentuje, u nas już ten kolor zarezerwowali sąsiedzi..

Jeśli chodzi o drzwi, to już nic mi nie przychodzi do głowy. Jeśli zobaczę coś ciekawego, to na pewno wkleję do dziennika:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, witamy w końcu po długiej przerwie:-)

 

Aniu, nie mam żadnego planu na kompie, może uda mi się go jakoś stworzyć. Rozmieszczenie pomieszczeń u góry wygląda zupełnie inaczej niż w projekcie, ponieważ podnieśliśmy ściany o 2 pustaki i zrobiliśmy dodatkowo duży pokój nad garażem. Także jedno pomieszczenie jest nad garażem, dwa nad salonem, jedno nad kuchnią,wiatrołapem i łazienka znajduje się nad łazienką. Muszę powiedzieć, że jestem baardzo zadowolona z tych zmian.. Jak znajdę dłuższą chwilkę, to wkleję fotki. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...