Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze


Recommended Posts

Dzięki za odpowiedź:D I za podtrzymanie na duchu, bo te etapy papierkowe, zanim się zacznie budowę, to potrafią nieźle z optymizmu człowieka wyleczyć:bash:

 

 

JAKIE PIĘKNE TE STORCZYKI:jawdrop: I

I krzesła, i lampy bardzo w moim stylu:)

 

 

GRATULUJĘ umieszczenia WASZEGO dziennika w gazecie "Dziennik budowy"- Dodatek do Muratora!!!!!!!!!!:wave:

Bardzo się ucieszyłam, gdy Was zobaczyłam w tej gazecie, Normalnie czułam się taka dumna...tak dumna... tak jak bym Was osobiście znała:cool:

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam Was serdecznie:)

Iwono, miło, że zaglądasz do naszego dziennika...wiesz, podczas listopadowego urządzania przybyło tylko kilka wazonów i doniczek.. nic wielkiego. Za to niedługo pojawią się świąteczne ozdoby!!! Zaraz lecę do Was zobaczyć, bo czuję, że u Was więcej się działo :-)

 

Marnika, gratuluję przeprowadzki!!!! Najważniejsze, że na swoim!!!! Mamy dużo czasu na urządzanie i dopieszczanie wszystkiego... teraz uzupełnianie braków, to sama przyjemność:-) Tak jak mówisz, każda mała rzecz, mała zmiana cieszy :-)

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Ocieplenie niby na ukończeniu, a jednak końca nie widać hehe Robimy górę w wolnych chwilach, w soboty i jak tylko Dawid i tatusiowie mają czas:) Myślę, że do lata skończymy. Oprócz tego, że oboje pracujemy, od listopada prowadzimy własną firmę i do tego jeszcze próbujemy wykończyć dom. Doba ma dla nas za mało godzin :-) A kolorki w mojej głowie... jak w kalejdoskopie się zmieniają :-) Sypialnia może będzie jakaś brzoskwiniowa albo brudny róż... a pozosotałe trzy pokoiki: fiolet, zieleń i nie wiem jaki jeszcze:) chyba zależy od płci dziecka (które jest w planach:-), łazienka - beżowa. Taki mam plan na chwilę obecną:) Zaraz umieszczam nowe fotki i lecę do ulubionych dzienników :) Pozdrawiam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 4 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...