Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wrocław i okolice: meble kuchenne, stolarz, meble na wymiar, schody


kulio

Recommended Posts

  • 4 years później...

Witam,

 

Szukam stolarza, który wykonałby 2 szafki pod umywalkę i dodatkowo szafkę do zabudowy wnęki ściennej (drewniane, pewnie sosnowe). Oczywiście chciałabym, żeby było ślicznie i niedrogo :)

 

Na razie znalazłam w internecie taki zakład: http://www.stolarz.wroc.pl/Default.aspx?Page=Witamy

 

Czy możecie powiedzieć coś o nich? Albo polecić innego, sprawdzonego fachowca?

 

Do tej pory osoby, które pytałam, podawały terminy z kosmosu albo stwierdzały, że nie zajmują się takimi rzeczami (może to za mała robota, żeby się wszystkim chciało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas meble do łazienki robiła firma "Bevel" z Oleśnicy. Bez problemu dojechali, zmierzyli, zaproponowali coś od siebie, wysluchali sugestii i zrobili coś czego nigdy jeszcze nie robili. Wygląda fajnie, jakość ok, długo nie czekaliśmy, montaż szybki i sprawny, jak na razie nic się nie dzieje.

Dziwi mnie tylko, ze na swojej stronie mają takie koszmarki chociaż zrobić umieją dużo ladniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Czy ktoś z Was ma namiar na dobrego stolarza we Wrocławiu?

 

Do zrobienia:

1. Zabudowa z płyt Mdf-u lakierowana na biało, wysoki połysk. Zabudowa będzie przymocowana do płyty Gk w łazience (mamy dokładny projekt).

2. Listwy przypodłogowe proste, grube na 1,8 z mdf-u

 

jeśli kto ma namiar to poproszę bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Polecam firmę z Bolesławca.....fakt że zdjęcia mojej kuchni dopiero będę miała ok 20 marca ale przerabiałam wiele firm a Oni(tj Justyna) najbardziej zaangażowała się w temat.Jestem dosyć wymagająca i pewnie marudna ale dopieściliśmy projekt tak jak "marzyłam"....

W ofercie mają tysiące kolorów frontów i blatów.

Współpraca na najwyższym poziomie...

Oto adres:

http://www.elbemboleslawiec.pl/

 

Pozdrawiam Sąsiadkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....jak jest szansa i brak koncepcji na układ kuchni to dobrze jak zobaczy pomieszczenie projektant.

W moim przypadku Pani Justyna z Elbem była 2 razy....tuż przed instalacjami(tu dopasowanie do własnych potrzeb i projektu)i po wylewkach(na zaktualizowanie wymiarów).

Co do cen....to w porównaniu w np Meblobukiem czy salonem kuchennym na Ustroniu cenę mam niższą o prawie 40%..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
Ja kojarzę taki sklep meblopol z Tarnowskich Gór. Oni maja całkiem fajna ofertę mebli na wymiar i biorąc pod uwagę ceny to raczej należą do tych tańszych wykonawców. Zresztą i tak wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta, nawet od rodzaju płyt wykorzystywanych do robienia mebli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
  • 1 month później...

Cześć,

 

jestem nowym użytkownikiem forum - założyłam konto, ponieważ widzę tutaj ogrom życzliwych ludzi i mnóstwo praktycznych porad.

Chciałabym prosić o namiary i opinie do Wrocławskich lub okolicznych firm produkujących meble kuchenne na zamówienie - nie ukrywam, że szukam ekonomicznych rozwiązań, a dotychczasowe wyceny napawają mnie przerażeniem..

 

pozdrawiam i liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

My robimy projekt i wizualizację po czym zlecamy firmie meble-wroclaw.net .

Taki sposób pozwala uniknąć rozczarowania po montażu mebli gdzie nagle czujemy że np meble zdominowały całe pomieszczenie.

Edytowane przez *Twarte
dlaczego spam, rzetelna odpowiedz na pytanie o polecenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić jedną z osob, fajna mała firma, jak dla mnie to plus bo indywidualne podejście do każdego projektu, no i koleżanka teraz też zamówiła meble u niego widziałam projekt fajnie będzie miała. A tu podaje namiary http://www.tmmeble.pl/ wiem że jest z oławy, ale mówiła mi koleżanka że nie ma problemu z umówieniem się. No i co jest też dobre to to że meble na wymiar i oryginalne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...