Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

I stało się, Kupiłam! I jasne i ciemne, kilka dekorów, ciemna mozaika do obudowy wanny, przynajmniej mam to za sobą, teraz się męczę nad kafelkami na ścianę do kuchni... :-?

 

A możesz powiedzieć jaką kupiłaś podłogę - jasną czy ciemną? Ja myślę o jasnej i zastanawiam się właśnie, czy do ciemnej podłogi lepiej będzie wyglądała jasna czy ciemna mozaika na wannę. Wogóle mam problem z aranżacją płytek w tej łazience a na projektanta szkoda mi kasy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Łazienka jest spora, tylko ze skosem. Na podłodze będą jasne, tylko w miejscu, gdzie będzie stała szafka z 2 nablatowymi umywalkami będzie taki ciemny prostokąt, wychodzący na ok. 1 płytkę poza granicę szafki, poza tym na ścianach jasne, przy prysznicu przyściennym, w miejscu baterii pas ciemnych z pionowym dekorem, wanna owalna obudowana ciemną mozaiką, sciana z geberitami ( kibelek i bidet ) ciemne płytki, pas poziomy z dekorem, nad tym wnęka jasna i potem znowu ciemne płytki...Tak sobie wymysliłam tylko ciekawe czy moja wyobraźnia znajdzie pokrycie w rzeczywistości :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wymyśliłaś, myślę, że będzie bardzo ładnie. Moja łazienka też ze skosem, średnio duża, bo 8 m.kw. Wanna, dwie umywalki, kibelek i bidet. Ja chciałabym na podłogę położyć te ciemne płytki, na ścianach jasne, ścianka instalacyjna ciemna i z ciemnych płytek taki "stoliczek" na którym będą stały umywalki. Nie wiem czy wannę zrobić jasną, czy ciemną i nie mam jeszcze koncepcji na rozmieszczenie dekorów, ale chciałabym żeby były to tylko pionowe pasy. Chyba ściągnę sobie z netu jakiś program do projektowania i pobawię się w wizualizację, może coś mi się rozjaśni.

Koniecznie pokaż zdjęcia jak już ułożysz płytki. My będziemy robić drugą łazienkę dopiero późnym latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafka ma byc drewniana lub z forniru, prosta, do tego duże lustro w takiej samej ramie, koloru dokładnie nie wybrałam ale raczej jakiś brąz, może coś podobnego do drzwi łazienkowych (których też jeszcze nie wybrałam ) za tydzień mam się spotkac z panami od kuchni i prawdopodobnie oni zajmą się wykonaniem szafki. Też jakoś gotowej fajnej szafki nie znalazłam. Łazienka będzie dopiero robiona w 2 połowie czerwca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W większości płytki sublime są już na ścianach, brakuje jeszcze podłogi, w 4,5m2 łazience. Efekt jak dla mnie świetny. Według minie to płytki ponadczasowe i nie opatrzą się szybko, jak wiele najnowszych kolekcji.

Jakiego koloru masz fugę? Czy masz jasne i ciemne kafelki? Jakoś nie mogę się zdecydowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że łazienka jest niewielka i bez okna, zdecydowaliśmy się w większości na jasne płytki, tylko niewielkie wstawki, przy brodziku i wc mamy ciemne. Fugi na ścianach będą jaśminowe a na podłodze oliwkowe. Nie na całych ścianach mamy kafelki, tylko w strefach mokrych. Ściany będą pomalowane w kolorze zgniłego mchu. Wyjdzie taka elegancka łazienka. Jak dla mnie światnie wygląda listwa. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że łazienka jest niewielka i bez okna, zdecydowaliśmy się w większości na jasne płytki, tylko niewielkie wstawki, przy brodziku i wc mamy ciemne. Fugi na ścianach będą jaśminowe a na podłodze oliwkowe. Nie na całych ścianach mamy kafelki, tylko w strefach mokrych. Ściany będą pomalowane w kolorze zgniłego mchu. Wyjdzie taka elegancka łazienka. Jak dla mnie światnie wygląda listwa. Pozdrawiam

Bardzo fajnie to musi wyglądac a ten zgniły mech bardzo mnie zaintrygował...:D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, u nas też będzie alabastrino w górnej łazience. Niestety tempo mamy znacznie od Was wolniejsze, więć kładzione będą pewnie dopiero zimą. Tak więc, czekam z niecierpliwościa na fotki Waszej łazieneczki. Płytki bardzo mi się podobają, ale nie mam koncepcji jak je ułożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jola. Coś tam skleciłam, zobaczymy co z tej aranżacji zostanie w rzeczywistości :lol: A który dekor wybralaś? Ten srebrny czy ten zielony? A płytki na podłogę te mniejsze czy większe?

Ja już nie mogę się doczekać kiedy będą kładzione, kafelkarz zaczyna od garażu i kotłowni. Mam nadzieję, że w czerwcu będzie coś już widać. Czas nas goni, bo 31 lipca wyprowadzamy się z mieszkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...