Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dołaczam do klubu "miłośników" alabastrino. Wszystkie łazienki piękne. Trudno uwierzyć, że płytki, które uchodzą za mdłe, można zobaczyć w tylu odsłonach.

 

Jestem zadowolona z tych płytek i już nie wyobrażam sobie innych, chociaż łazienkę mam jeszcze nie skończoną. Mój posadzkarz mówił, że płytki ścienne mają minimalne wygięcie w łuk po dłuższym brzegu i dlatego dosyć ciężko się je kładzie. Czy macie podobne obserwacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amalfi faktycznie mają wygięcie i to wcale nie takie delikatne, ale u nas dotyczyło to tylko dekorów, na pewno tych jasnych. Jak było z ciemnymi, nie pamiętam. Niestety najbardziej to widać na szlifowanych krawędziach :(

 

u nas też dekory były krzywe,złożyliśmy reklamację no i miło zostaliśmy zaskoczeni, przyjechał do nas przedstawiciel zajmujący się reklamacjami i stwierdzi, że faktycznie jest to defekt, zaproponował nam wymianę dekorów bądź rabat- my wybraliśmy rabat,bo aż tak tragicznie to nie wyglądało i po ułożeniu trzeba przeciągnąć dłonią aby wyczuć różnicę, a zwrot pieniędzy otrzymaliśmy bardzo szybko i zegar w prezencie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam osoba rozpatrująca reklamację i oglądająca te płytki,powiedziała, że tak nie powinno być, że najwidoczniej to wadliwa seria i że jeszcze nie mieli,dodam że dekory są delikatnie wklęsłe, a płytka podstawowa delikatnie wypukła i to że jest ona wypukła to jest zgodne z normą i dekor też powinien być delikatnie wypukły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam, dotykałam, i chyba się przekonałam. Na alabastrino'wą dolną łazienkę. Tylko tych jasnych fug trochę się boję. Ale Wy wszystkie tak tu zachwalacie, że może nie warto martwić się na zapas. :wink:

 

Przedstawiciel handlowy Mapei podpowiadał mi fugę epoksydową, że niby się nie brudzi i za 10 lat nadal będzie jasna. No ale to przedstawiciel, musi chwalić swoje ;) Może taką fugę już ktoś ma? i też pochwali?

 

Moje Alabastrino zakupione, więc nie ma już odwrotu :) Śliczne jest, nie ma co! Dekory szczególnie. Nie mam tylko podłogowych, bo nadal mam nadzieję znaleźć metaliczne grafitowe, pasujące do ciemnych dekorów.. ale jakby się nie udało, to jasne już mi się też podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam, dotykałam, i chyba się przekonałam. Na alabastrino'wą dolną łazienkę. Tylko tych jasnych fug trochę się boję. Ale Wy wszystkie tak tu zachwalacie, że może nie warto martwić się na zapas. :wink:

 

Przedstawiciel handlowy Mapei podpowiadał mi fugę epoksydową, że niby się nie brudzi i za 10 lat nadal będzie jasna. No ale to przedstawiciel, musi chwalić swoje ;) Może taką fugę już ktoś ma? i też pochwali?

 

Moje Alabastrino zakupione, więc nie ma już odwrotu :) Śliczne jest, nie ma co! Dekory szczególnie. Nie mam tylko podłogowych, bo nadal mam nadzieję znaleźć metaliczne grafitowe, pasujące do ciemnych dekorów.. ale jakby się nie udało, to jasne już mi się też podobają.

Moje alabastrino już zamówione, z jasną podłogą. Płytki mają być układane na początku listopada. Ale fugi jeszcze nie dobrałam.

A epoksydowe? Muszę trochę więcej o nich poczytać... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje Alabastrino zakupione, więc nie ma już odwrotu :) Śliczne jest, nie ma co! Dekory szczególnie. Nie mam tylko podłogowych, bo nadal mam nadzieję znaleźć metaliczne grafitowe, pasujące do ciemnych dekorów.. ale jakby się nie udało, to jasne już mi się też podobają.

 

Ja mam Alabastrino połączone z drewnem merbau, i na podłodze i na ścianach, bardzo je ożywia i nadaje charakteru. Jeżeli jednak szukasz ciemnych, szarych płytek, to proponuję, żebyś sobie obejrzała ciemnego Siriusa Nowej Gali. Ja mam go w kuchni na podłodze, jest niesamowity. Tylko nie oglądaj w katalogu czy na stronie, bo zdjęcia są beznadziejne. Te płytki trzeba koniecznie obejrzeć w naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak szukasz ciemnych, szarych płytek, to proponuję, żebyś sobie obejrzała ciemnego Siriusa Nowej Gali. Ja mam go w kuchni na podłodze, jest niesamowity. Tylko nie oglądaj w katalogu czy na stronie, bo zdjęcia są beznadziejne. Te płytki trzeba koniecznie obejrzeć w naturze.

 

A masz może jakieś zdjęcie tej podłogi?

W necie nie obejrzałam, bo coś nie mogę znaleźć...

Mam nadzieję, że w sklepie którymś znajdę :)

Dzięki serdeczne za podpowiedź :)

 

Niedługo pokażesz całą łazienkę, prawda? Zapowiada sie bardzo fajnie :) No i duuuuża jest, czego bardzo zazdroszczę ;) Moja maleńka w bloku, ale mam nadzieję fajnie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak szukasz ciemnych, szarych płytek, to proponuję, żebyś sobie obejrzała ciemnego Siriusa Nowej Gali. Ja mam go w kuchni na podłodze, jest niesamowity. Tylko nie oglądaj w katalogu czy na stronie, bo zdjęcia są beznadziejne. Te płytki trzeba koniecznie obejrzeć w naturze.

 

A masz może jakieś zdjęcie tej podłogi?

....

Niedługo pokażesz całą łazienkę, prawda?

...

 

Już sobie wszystko znalazłam :) I tylko mogę za Jolą z Melisy powtórzyć, że piękna łazienka i caaały dom!!! I płytki w kuchni baaardzo mi się, muszę je na żywo obadać :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak szukasz ciemnych, szarych płytek, to proponuję, żebyś sobie obejrzała ciemnego Siriusa Nowej Gali. Ja mam go w kuchni na podłodze, jest niesamowity. Tylko nie oglądaj w katalogu czy na stronie, bo zdjęcia są beznadziejne. Te płytki trzeba koniecznie obejrzeć w naturze.

 

A masz może jakieś zdjęcie tej podłogi?

....

Niedługo pokażesz całą łazienkę, prawda?

...

 

Już sobie wszystko znalazłam :) I tylko mogę za Jolą z Melisy powtórzyć, że piękna łazienka i caaały dom!!! I płytki w kuchni baaardzo mi się, muszę je na żywo obadać :) Dzięki!

 

warto, naprawdę. Nie wiem, jaki efekt chcesz tymi płytkami osiągnąć i czy one w związku z tym spełnią Twoje oczekiwania, ale same w sobie są świetne. Formaty też mają różne! Pooglądaj! A moją łazienkę już niedługo pokażę w całości, będzie niebawem gotowa. Wczoraj przywieźli szafkę, ale nie jestem z niej do końca zadowolona, będą wymieniać szuflady. Ech... Wszystko jest niby zrobione, a jednak tu trzeba zmienić, tu poprawić, tu dowiexć itd... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może zdradzic gdzie w okolicy Wrocławia można dostac Hariony?

oto llink do taniego salonu we Wrocławiu, Harion za 95 zł

http://www.salon-glazury.pl/kontakt.php

wielkie dzięki golen ,w poniedziałek prosto walę do nich :D

 

I co, byłaś kupić te płytki? Jak tak to powiedz, czy wszystko było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...