Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Obejrzalam juz wczesniej Twoje projekty i podobaja mi sie.Podoba mi sie tez lista jaka wybraliscie, jest ciekawsza od sirocco.Moja lazienka jest jeszcze mniejsza jakies 4.5m.Nie mam jeszcze pomyslu na kompozycje dlatego probuje podpatrzec...

P.S.A w jakim programie robisz projekt?

 

Zdecydowaliśmy się zmienić listwę, bo zupełnie mi się nie podobała w zestawieniu z płytkami. Femme Ornare 1 ma kolor (ten ciemniejszy w tle) dokładnie taki jak bordowa Sirocco. Na żywo obok siebie wyglądają super.

 

Projekty robiłam pewnie jak większość w PRO100. Gdybyś go nie miała, to można ściągnąć ze strony http://www.ecru.pl/demos.php.

 

Ja dlugo szukałam pomysłów. Najpierw w małej łazience miał być Minimal, w dużej coś w brązach, ale stwierdziliśmy, że za duzo tych brązów wokół (również u nas w domu, bo prawie cały parter bedzie w odcieniach brązu) i zmieniliśmy koncepcję... Na górze Minimal, na dole Sirocco+Femme.

Z Sirocco trudno coś znaleźć, chyba mało popularne te płytki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też bardzo podobają się te płytki. Chcemy położyć je w łazience. Tylko z białym dekorem. W tej łazience ma być też sauna. jak myślicie, czy nie będzie się gryzło. Może ktoś już może pochwalić się jakimiś zdjęciami?

 

Jola - dekor w rzeczywistości nie jest biały tylko kremowy (budyniowy?).Wiem, bo już mam i tak na serio jak przyjechały płytki to wyglądał jak z innej kolekcji. Jednak po ułożeniu na ścianach pasuje super, wyróznia się delikatnie na tle płytek. Zdjęcia będa po zakończeniu prac... :D Póki co , cierpliwie czekam ...ponad miesiąc... na płytki podłogowe. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też bardzo podobają się te płytki. Chcemy położyć je w łazience. Tylko z białym dekorem. W tej łazience ma być też sauna. jak myślicie, czy nie będzie się gryzło. Może ktoś już może pochwalić się jakimiś zdjęciami?

 

Jola - dekor w rzeczywistości nie jest biały tylko kremowy (budyniowy?).Wiem, bo już mam i tak na serio jak przyjechały płytki to wyglądał jak z innej kolekcji. Jednak po ułożeniu na ścianach pasuje super, wyróznia się delikatnie na tle płytek. Zdjęcia będa po zakończeniu prac... :D Póki co , cierpliwie czekam ...ponad miesiąc... na płytki podłogowe. :evil:

 

:o miesiąc trzeba czekać na płytki podłogowe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz teraz jestem pewna, ze to beda te plytki w lazience :D, piekne :D . Mam pytanie do mikopiko (biore pod uwage, ze to prywatna lazienka, nie gdzies z wystawy), tak poza tematem, ile cm (jaka dlugosc) u Ciebie ma ta scianka z podwieszonym bidetem i ubikacja? Zastanawiam sie czy u mnie w tej wnece, ktora mam zmiesci sie i ubikacja i bidet....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się , że będzie za mdło :roll:

jak myślicie :roll:

 

To pewnie kwestia gustu i tego, jak się czujesz w takich pomieszczeniach... Ja co prawda nie wybralam alabastrino, ale też robię taką właśnie "mdłą" łazienkę... (Minimal - wizualizacja w dzienniku) Wiele juz opinii slyszalam, że taka bez polotu, że bardzo monotonna, ze mdła właśnie, że bez żadnego wyraźnego akcentu, a mi się podoba :) Alabastrino tez cudne, tylko mąż nie lubi mozaiki i kwiatków, więc nie przeforsowałam swojej wizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: no właśnie to nie jest moja łazienka...tylko w sklepie :oops: :lol:

 

też się zastanawiam nad nią...ale mam dużą łazienkę i boję się , że będzie za mdło :roll:

jak myślicie :roll:

Ja Alabastrino wybrałam do Wc na parterze -bo są jasne i optycznie powiększą malutkie wnętrze (2,5m.kw). Do dużej 14,5m -chyba bym ich nie wybrała.. własnie ze względu na monotonię. Ale to moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="mikopiko"

 

:o miesiąc trzeba czekać na płytki podłogowe :o[/quote]

 

Niestety... ja tyle czekam. :(

A propos w/w zdjęcia: mam podobnie ułożone płytki i mnie się bardzo podobają :D i na dodatek sama wymyslałam miejsca dekorów a tu proszę ... zdjęcie z wystawy sklepowej. Sądziłam, że będę oryginalna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: no właśnie to nie jest moja łazienka...tylko w sklepie :oops: :lol:

 

Oj jaka szkoda......

 

 

też się zastanawiam nad nią...ale mam dużą łazienkę i boję się , że będzie za mdło :roll:

jak myślicie :roll:

 

Zawsze mozna nadrobic dodatkami, jakas szafeczka, krzeselko, reczniki, koszyczek, chodniczek, roslinka i bedzie ladnie :D

Mysle, ze te plytki sa ponadczasowe, zawsze mozna zmienic dodatki, a plytki jesli beda "konkretne" czyli aktualnie modne, to juz nie da sie tak prosto przypasowac do "innych czasow". Ja tez chce jasne plytki, chocby dlatego, ze bede miec nieduza lazienke (to zalezy co dla kogo duze :lol:), zreszta wszelkiego "krzyku" w lazienkach w ogole nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się , że będzie za mdło :roll:

jak myślicie :roll:

 

To pewnie kwestia gustu i tego, jak się czujesz w takich pomieszczeniach... Ja co prawda nie wybralam alabastrino, ale też robię taką właśnie "mdłą" łazienkę... (Minimal - wizualizacja w dzienniku) Wiele juz opinii slyszalam, że taka bez polotu, że bardzo monotonna, ze mdła właśnie, że bez żadnego wyraźnego akcentu, a mi się podoba :) Alabastrino tez cudne, tylko mąż nie lubi mozaiki i kwiatków, więc nie przeforsowałam swojej wizji ;)

 

byłam widziałam i też myślałam nad minimalem...jak mąż wróci to pokażę..ja już jestem głupia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam sie fennel. Te płytki są ponadczasowe i nie znudzą się szybko. Poza tym sa do nich ciemne dekory jeśli komuś wydaja się monotonne. Do takiej łazienki można dopasować praktycznie wszystkie dodatki i tu trochę poszaleć. A jak się znudzi pozmieniać kolor mydelniczek i ręczników. Myślę, że nieźle może wyglądać bardzo ozdobne lustro i żyrandol. Ciekawie wyeksponowane kwiaty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma 12 m ..lubię jasne kolory bo jest wtedy tak czysto.

To prawda dodatkami można dużo zdziałać...zobaczymy jak się te moje wybory skończą. Jedną lazienkę mam już wybraną - czarno-biała :D a drugą ...no myślę jeszcze ..jak będą zamówione kafle to zajmę się czym innym :D

 

Ja na szczęście zamówiłam już jakiś czas temu i jeden temat do myślenia odpadł ;)

 

Ja drugą łazienkę robię w Sirocco+Femme (jak byłaś, to widziałaś ;) ), czyli biało/bordowo. Podobają mi się brązy i beże, ale już gdzieś pisałam, ze za duzo tego wokól (nie, zeby mi się nie podobało, bo sama będę miałą sporo brązów w domu...) i pomyślalam, że szybko wyjdzie z mody... Ścianę przemaluję, a płytek tak szybko nie skuję... Zresztą, to nie tylko o modę chodzi, ale o komfort przebywania w takim pomieszczeniu...

Moja łazienka (ta z Minimalem) ma 9,5 m2. poczatkowo płytki miały być w mniejszej (6m2), ale pomyslałam, ze w duzej będzie lepszy efekt... podobnie z alabastrino. Do małej łazienki nadają sie idealnie, bo ją powiększą, ale w duzej będą wyglądaly super, tak elegancko, czysto i jednocześnie łazienka nie bedzie przerysowana... Tak myslę, chociaż obok jest wątek o kiczu więc nie jestem pewna tego, co piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...