Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

Ja też wybrałam sobie łazienkę alabastrino - 7,2m. Też myślałam, że może byc za "mdło' i dlatego dodalismy w projekcie elementy drewniane (teek). Ekipa zaczyna montaż w przyszłym tygodniu. Na płytki czekałam 3 tyg. (poza podłogą, bo tej nie mam nadal - ma być w przyszłym tygodniu - kafelkarz i tak ma co robić - może zacząć od wc). Jak będzie gotowa moa łazienka to wkleję zdjecia w dzienniku i tu (o ile nie zapomnę :oops: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też wybrałam sobie łazienkę alabastrino - 7,2m. Też myślałam, że może byc za "mdło' i dlatego dodalismy w projekcie elementy drewniane (teek). Ekipa zaczyna montaż w przyszłym tygodniu. Na płytki czekałam 3 tyg. (poza podłogą, bo tej nie mam nadal - ma być w przyszłym tygodniu - kafelkarz i tak ma co robić - może zacząć od wc). Jak będzie gotowa moa łazienka to wkleję zdjecia w dzienniku i tu (o ile nie zapomnę :oops: ).

spoko przypomnimy :lol:

a tak w ogóle to myśleliśmy właśnie o tym, żeby połączyć je z drewnem ale z merbauem.. :D

a nie masz projektu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zaczeli kłaść w poniedziałek , są piękne :D , w małej łazieneczce 2x2 z dodatkową ścianką za miska wc podswietlaną z tyłu , jest naprawde fajne , ale kafle są położone w poprzek

mi generalnie podobają się płytki kładzone poziomo, wtedy rozszerzają przestrzeń...tylko tutaj te dekory kwiatowe wymiarowo chyba się nie zgadzają :roll: . używasz ich? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi generalnie podobają się płytki kładzone poziomo, wtedy rozszerzają przestrzeń...tylko tutaj te dekory kwiatowe wymiarowo chyba się nie zgadzają . używasz ich?

_________________

 

 

oczywiśćie , "oprawiam" je mozaiką i cegiełkami , bałam się połczenia wszystkich wzorów ale naprawdę jest extra , nawet "nakładanie " się wzorów tj na ścianie są cegiełki i na to idzie mniejsza ścianka z mozaiki z dekorami i to jest zabudową miski wc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi generalnie podobają się płytki kładzone poziomo, wtedy rozszerzają przestrzeń...tylko tutaj te dekory kwiatowe wymiarowo chyba się nie zgadzają . używasz ich?

_________________

 

 

oczywiśćie , "oprawiam" je mozaiką i cegiełkami , bałam się połczenia wszystkich wzorów ale naprawdę jest extra , nawet "nakładanie " się wzorów tj na ścianie są cegiełki i na to idzie mniejsza ścianka z mozaiki z dekorami i to jest zabudową miski wc .

 

wkleisz zdjęciahttp://img409.imageshack.us/img409/3269/kot1zl2nx0.gif

plisssssss :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kładę alabastrino poziomo na scianie w kuchni. do tego jeden jasny dekor nad płytą kuchenną :o)

 

po. 1-sze - dekor jest tej samej długości, co płytki

 

po 2-gie - płytki są piękne

 

po 3-cie - kupiłam "od ręki" (jakby co służę na priv namiarami na niedrogi sklep w Warszawie)

 

po 4-te - płytki świetnie sie kładą, łatwo się tną. Po prostu ideał ;o)

 

po 5-te tutaj zdjęcia :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kładę alabastrino poziomo na scianie w kuchni. do tego jeden jasny dekor nad płytą kuchenną :o)

 

po. 1-sze - dekor jest tej samej długości, co płytki

 

po 2-gie - płytki są piękne

 

po 3-cie - kupiłam "od ręki" (jakby co służę na priv namiarami na niedrogi sklep w Warszawie)

 

po 4-te - płytki świetnie sie kładą, łatwo się tną. Po prostu ideał ;o)

 

po 5-te tutaj zdjęcia :o)

 

 

 

bardzo ładnie wyglądają te płytki u ciebie w kuchni:D , pięknie :D

strzeliłam gafę :oops: no pewnie, że dekory mają tą samą długość :oops: 8)

a gdzie jest ten sklep? chętnie skorzystam :D , poproszę o namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kładę alabastrino poziomo na scianie w kuchni. do tego jeden jasny dekor nad płytą kuchenną :o)

 

po. 1-sze - dekor jest tej samej długości, co płytki

 

po 2-gie - płytki są piękne

 

po 3-cie - kupiłam "od ręki" (jakby co służę na priv namiarami na niedrogi sklep w Warszawie)

 

po 4-te - płytki świetnie sie kładą, łatwo się tną. Po prostu ideał ;o)

 

po 5-te tutaj zdjęcia :o)

 

 

to podaj namiary :roll:

może być na priva :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...