Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pięknie!!!! :o A czy sądzicie, że można by dać płytkę podstawową poziomo a dekor pionowo? czy to się będzie "gryzło"? :roll:

 

koleżanka tak ma u siebie tyle, że Tubądzin Inverno i Paradyz bambus...

W jednej łazience płytki ma kładzione w pionie, a dekor bezfugowo w poziomie, zeby nie było widać łączeń... Jest OK. W drugiej dekor już z fugami i osobiście uważam, że sie gryzie, ale to chyba kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja łazienka jest już niemal gotowa, brakuje umywalek, będą dopiero w poniedziałek, ale postaram się wcześniej coś wkleić. Te płytki mają to do siebie, że uroku nabierają tak naprawdę dopiero na gotowo, po zafugowaniu :D Co do płytek podłogowych 45x45 to nie ma absolutnie żadnej różnicy w wyglądzie z tymi ściennymi , glazurnicy mówili tylko, że kilka było krzywych, ale poza tym lux. Suma sumarum- nie żałuję, że wybrałam te płytki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kilka zdjęć z gotowej części (bo brak wciąż umywalek). Fuga- sopro 27 pergamon. Ta fuga jest stworzona do tych płytek- wypatrzyłam ją na wystawce z alabastrino w sklepie łazienkowym.

http://img299.imageshack.us/img299/8350/86639000zh7.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/4723/70878509ay7.jpg

http://img49.imageshack.us/img49/20/75334977gw7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny jeszcze raz :D Powiem Wam, że na żywo łazienka wygląda jeszcze jaśniej- jest właśnie taka alabastrowa...Tyle że ja swoim nędznym aparatem nijak nie mogę oddać tego koloru na zdjęciach :wink: W każdym razie jeśli podobają Wam się te płytki na moich zdjęciach to w rzeczywistości będziecie jeszcze bardziej zadowolone!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam ostatnio w sklepie w Pruszkowie śliczną aranżację z tych płytek, ale nie wiem czy jeszcze tam zajrzę, jeśli tak to zrobię zdjęcia.

 

Na pewno natomiast w sklepie gdzie zaopatrzymy się w całą ceramikę, kabiny itd. jest taka aranżacja. Jak tam będziemy, czyli lada dzień, to zrobię zdjęcia i zamieszczę.

 

Wyglądają ślicznie!!!!Tylko troszku za drogie dla nas były, dlatego zrezygnowaliśmy. Są bardzo wdzięczne jeśli chodzi układanie, można naprawdę pokombinować z nii i uzyskać rewelacyjne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...