Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No nareszcie choć jeden się zlitował :D łazieneczka bardzo ładna ..a powiedz jeszcze czy dobrze się je czyści?

P.S Innych posiadaczy tych kafli uprasza się do obowiązkowego wstawiania zdjęc swoich łazienek 8) tłumaczenia typu "nieumiem wstawiac zdjęć" niebedą usprawiedliwiane :lol: ....

 

 

 

oczywiście żartuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo, szkoda tylko, że ten wąski pasek dociętych płytek wypadł tak akurat na środku -a nie gdzieś np. przy podłodze :roll: ... Ale pierwszy raz widzę zestawienie jasnych i ciemnych dekorów! Ciekawa jestem strasznie ostatecznego efektu. Ja też miałam dylemat jaki wziąść dekor, ale w końcu wzięłam jasny (brakło mi odwagi na ciemny :oops: )... A jakiej szerokości dawaliście fugi do Alabastrino?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo, szkoda tylko, że ten wąski pasek dociętych płytek wypadł tak akurat na środku -a nie gdzieś np. przy podłodze :roll: ... Ale pierwszy raz widzę zestawienie jasnych i ciemnych dekorów! Ciekawa jestem strasznie ostatecznego efektu. Ja też miałam dylemat jaki wziąść dekor, ale w końcu wzięłam jasny (brakło mi odwagi na ciemny :oops: )... A jakiej szerokości dawaliście fugi do Alabastrino?

 

O ten cienki pasek to się nie martwię, bo jego pewnie nie będzie zbytnio widać. Też na poczatku się zmartwiłam, ale już mi przeszło. Nie bardzo można tez było pokombinowac, bo musi wejśc fuga w fugę na scianie obok, więc rozumiem takie posunięcie. Fuga minimalna chyba 1 mm.

Ale dzisiaj ciśnienie moje sięgnęło zenitu jak przyszłam na budowę i zobaczyłam, że kafelkarz nie położył dekorów srebrych na ścianie z wc i bidetem :evil: Zaraz telefon i powiedziałam co myśle. Boszzze niech to wszystko sie szybko kończy, bo oszaleję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne obie pokazane łazieneczki! :D

Ja ciągle się miotam: Harion czy Sublime?

hazi - czy wy już mieszkacie? Interesuje mnie jak w praktyce sprawdza się ta jasna podłoga? Czy jest uciążliwa w utrzymaniu czystości? Czy jest na tyle jasna że widać na niej każdy paproszek, czy nie?

Boję się tych ciemnych płytek na podłodze zarówno ze względów estetycznych jak i praktycznych, a z kolei nie wiem, czy te jasne nie będą za jasne. Chciałabym uniknąć nieustannego latania ze szmatą :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki sprawują się bardzo dobrze, myje się je normalnie jak każde kafelki, smug brak. Co do podłogi to uważam, że ciemna byłaby bardzo trudna w utrzymaniu w czystości, podobno widać każdy pyłek, zwłaszcza pod słońce. W tym przekonaniu utwierdził mnie glazurnik, dlatego stanęło na jasnych, jesteśmy zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...