Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też się zastanawiam nad tą kolekcją do łazienki na górze. Bardzo mi się podoba.

Chciałabym dać ciemne dekory i zrobić blat pod umywalki z marumu lub innego kamienia w kolorze dekoru. Co o tym myślicie?

Popieram tą wizję! ale najpierw chyba musisz kupić płytki a potem, latać po kamieniarzach z 1sztuką jako wzornikiem koloru :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno glazure i terakote produkowana przez TUBĄDZIN. Wybrana kolekcja KUBA. Okazało się iż w jednej dostawie było kilka "pomyłek". Kuba 3 glazura dostarczona została w 2 odcieniach ( róznica widoczna), a terakota KUBA 2 kilka paczek w jednym formacie a 2 paczki miały płytki średnio o 4mm większe ( szeri dł.). Nie mam żalu do sprzedawcy gdyż towaru nie widział na oczy. Pamiętajcie o tym aby sprawdzać towar zaraz po zakupie, gdyż może się okazać iż fachowiec ułozy juz część z jednego formatu lub koloru a tego co zabraknie już nie kupicie i problem gotowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno glazure i terakote produkowana przez TUBĄDZIN. Wybrana kolekcja KUBA. Okazało się iż w jednej dostawie było kilka "pomyłek". Kuba 3 glazura dostarczona została w 2 odcieniach ( róznica widoczna), a terakota KUBA 2 kilka paczek w jednym formacie a 2 paczki miały płytki średnio o 4mm większe ( szeri dł.). Nie mam żalu do sprzedawcy gdyż towaru nie widział na oczy. Pamiętajcie o tym aby sprawdzać towar zaraz po zakupie, gdyż może się okazać iż fachowiec ułozy juz część z jednego formatu lub koloru a tego co zabraknie już nie kupicie i problem gotowy.

 

 

Ja też mam ceramikę z Tubądzina - w jednej łazience kolekcja Homme, w drugiej kolekcja Inverno. Niestety jeszcze ni ułożone, ale sprawdzone - odcień jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno glazure i terakote produkowana przez TUBĄDZIN. Wybrana kolekcja KUBA. Okazało się iż w jednej dostawie było kilka "pomyłek". Kuba 3 glazura dostarczona została w 2 odcieniach ( róznica widoczna), a terakota KUBA 2 kilka paczek w jednym formacie a 2 paczki miały płytki średnio o 4mm większe ( szeri dł.). Nie mam żalu do sprzedawcy gdyż towaru nie widział na oczy. Pamiętajcie o tym aby sprawdzać towar zaraz po zakupie, gdyż może się okazać iż fachowiec ułozy juz część z jednego formatu lub koloru a tego co zabraknie już nie kupicie i problem gotowy.

 

 

Ja też mam ceramikę z Tubądzina - w jednej łazience kolekcja Homme, w drugiej kolekcja Inverno. Niestety jeszcze ni ułożone, ale sprawdzone - odcień jest ok.

 

 

Bardzo sie cieszę bo to dobry materiał, ale pamiętaj jeszcze o wymiarach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę jeszcze komuś doradzić w kaflach calle to postaram się to zrobić. Kafle te sa największa porażką w moim nowym domu.

Nie można ich poprostu umyc, abu nie było widać zacieków i kropek od wody. Te trzeba usuwać np. mleczkiem.

Całą wannę mam obudowaną jasną mozaiką. Niestety płytki są nierówne, wygląda to b. nieestetycznie.

szafka pod umywalką zrobiona z brązowej mozaiki jest ok.

na podłoge dałam kafle paradyża jasny kremNiby rektyfikowane , ale i tak krzywe i bezfugowe położenie uwidacznia krzywizny.

ogólnie łazienka z daleka wygląda ciekawie i ok. Ale ile trzeba się napracować na ten efekt. Nie życzę nikomu. Ja już błędu nie poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Miałem cholerny problem z zakupem listew 1B do alabastrino... ale w końcu się udało:) podobno od jakiegoś czasu ich nie produkują... a podobno w ogóle maja zaprzestać produkcji ALABASTRINO!!!! Ja na szczęście się załapałem.. za kilka dni wkleję kilka fotek mojej łaźni....

 

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...