Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

Melduję ze Harionowa łazienka się kończy - jeszcze wanna i fugowanie - ale ze zdjęciami już się stawiam na forum :D

 

Harion w pełnej krasie:

 

http://images30.fotosik.pl/294/f993edfa608e354dm.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/29/96f16f61e3251bf9m.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/29/b8eaa3f44ed8a3d9m.jpg

 

http://images34.fotosik.pl/397/62e700e96fd02e49m.jpg

http://images33.fotosik.pl/403/dc0f5303a4d43323m.jpg

 

kolory na zdjeciach trochę przekłamane - ale generalnie w zaleznosci od światła płytki sa w żnych odcieniach brązu, szarości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ewe -------------------------------------------------------------------------------- :o :o :o

 

po prostu bosko. strasznie marzylam o tych plytkach, maz jednak nie dal sie przekonac i po kompromisie u nas jest kolekcja sublime- ale jak bym wczesniej zobaczyla twoje cudo to nie dala bym sie tak latwo przekonac- dodatki beda stylowe i w moich klimatch. zazdroszcze. jak skonczysz daj fotki to dobije sie do konca.

ale z mojej zeby nie bylo tez jestem bardzo zadowolona. kolekcje tubadzina daja niezwykle mozliwosci aranzacji wnetrz. ja mam wiekszosc plytek jesnych a dekor mimio ze kwiatowy bardzo podoba sie mojemu mezowi wiec jest ok.

a dla ciekawostki moja stwierdzila ze sublime sa jakies" splesniałe"!!! pogonilam ja za te slowa, ale strasznie sie usmialam :D

pozdowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superiwonko

dziekuję za tak miłe słowa :) Sublime również mi się bardzo podoba i myślałam o dolnej łazience ale ze są podobne stylowo do hariona to stwierdziałm zę bedzie już za dużo i dół bedzie w trovanie i monago.

Harion jest dziwną płytką przy róznym świetle różnie wygląda - zaskakuje efektami. Ja też mialam cieżko przekonać męza w sumie nie do samych płytek co do dodatków - kryształowego zyrandola i kinkietów do tej pory nie może przezyć :lol: choć obiecał że w sobotę kupimy.

 

A propo plesni - pare osób stwierdziło że harion jest zgniło zielony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monah i CoolaT no po prostu cudne te Wasze łazienki :)

Coola dzięki Twoim zdjęciom z realizacji utwierdzam się w przekonaniu, że wybór ciemnych dekorów po namowach specjalistów z forum muratora :wink: (mimo iż początkowo nie wchodziło to w grę) jest trafny :)

Moja łazienka jest podobnych wymiarów jak Twoja, napisz mi proszę jaką masz kabinę prysznicową. W mojej wizualizacji jest kabina pięciokątna 90-tka, ale wczoraj byłam porobić bardzo dokładne pomiary dolnej łazienki i piec mi zainstalowali (developer) nie w rogu tylko tak, że kabina o takim wymiarze mi nie wejdzie albo będzie na styk z umywalką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie około 90cm... jakoś tak wyszlo :roll:

Dzisiaj zaczęło sie u mnie układanie Alabastrino! Ale jestem happy :D

 

Jesli moge wtracic swoje 3 grosze.......u mnie umywalka (gorna jej krawedz) jest na wys. 90cm, a blat na wys. dokladnie 72,5 cm (umywalka ma wys.17,5cm) i w zyciu mi sie tak wygodnie nie uzywalo jeszcze umywalki, dla mnie to idealna wysokosc :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie około 90cm... jakoś tak wyszlo :roll:

Dzisiaj zaczęło sie u mnie układanie Alabastrino! Ale jestem happy :D

 

Jesli moge wtracic swoje 3 grosze.......u mnie umywalka (gorna jej krawedz) jest na wys. 90cm, a blat na wys. dokladnie 72,5 cm (umywalka ma wys.17,5cm) i w zyciu mi sie tak wygodnie nie uzywalo jeszcze umywalki, dla mnie to idealna wysokosc :D.

dzięki fennel -za pocieszenie :D ! czyli moze nie bedzie tak źle -tym bardziej że raczej nie jesteśmy "karłowaci" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O- Kachna- czyli alabastrino ruszyło :D Wklejaj fotki wklejaj!

U nas umywalka na wysokości 83cm, a blat 77cm....blat tak wyszedł bo moi glazurnicy nie mieli chęci :evil: przerabiać instalacji pod umywalki więc zrobili blat na 77cm, mimo ,że wiedzieli ze mam kupione umywalki nablatowe 15cm, no i przez ten blat 77 musiałam oddać wymarzone umywalki :evil: a zamówić półblatowe roca wys 6cm, razem jest teraz 83cm, dla nas w sam raz, ale my właśnie z tych "karłowatych" :D :D :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie za wszystkie odpowiedzi odnośnie wysokości blatu.

Dziś obmierzyłam wszystkie blaty w CERMAGU :lol: i już zweryfikowałam projekt

Średnia wysokość blatu dla umywalki Roca Bol wyniosła 73 cm co z misa daje 86 cm i jest dla mnie w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...