Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nasz przyklejał mozaikę 'sposobem'. Brał taki płat i na wierzchu naklejał paski zwykłej taśmy papierowej, takiej jak do malowania. W ten sposób przenosił płat tych kwadracików na bok wanny. Jak się przykleiło to ściągał taśmy. Nie widziałam żeby mu coś odpadało, a mozaika też była z Tubądzina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej szerokości macie fugi przy alabastrino? Moje zaczynają się układać od tego tygodnia, chiałabym dać jak najwęższe fugi ale mój płytkarz powiedział, że nie poleca 1-2 mm właśnie ze wzglęgu na nierówne płytki. Nie wiem czy chce iść na łatwiznę czy faktycznie te płytki są nierówne?

ja mam minimalne i po opocznie to te płytki były idealne wręcz, wiec nie wiem o co chodzi Twojemu płytkarzowi. No chyba, ze sie przez rok popsuli, bo my kładliśmy Alabastrino w grudniu 2007 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę pochwalić się moją łazienką :D wprawdzie jeszcze nie użytkuje, ale już coś widać (rury będą oczywiście schowane) :wink: przyznam, że ostatecznie natchnęła mnie łazienka bondzo (myślę że się nie pogniewa :roll: )

http://img261.imageshack.us/img261/1294/123352809084gw1.jpg

http://img18.imageshack.us/img18/4557/dscf5472ik9.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/8184/dscf5475rk8.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/610/dscf5467by9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zagladalam na forum,moja lazienka w alabastrino ma juz ponad rok,sprawuje sie doskonale.Mieszkam w kamienicy z lat 30-tych,w mieszkaniu jest osobne wc szer 90 cm glebokosc 150 cm i lazienka szer 3m glebokosc 160.Lazienka koszmarnie mala z oknem w dziwnym miejscu i terma gazowa.Udalo mi sie namowic wykonawce remontu do przeniesienia termy do wc,powiekszenia lazienki o spizarnie(90/160cm) i sasiadke z parteru(mieszkam na 1 pietrze) na poprowadzenie dodatkowej rury kanalizacyjnej do piwnicy,dzieki czemu oprocz wanny mam rowniez kabine.Oprocz tego wykuto wneke w scianie nosnej po oknem,zeby mogla zmiescic sie wanna troche dluzsza niz 160 cm.Cala lazienka wylozona alabastrino i ogromnymi lustrami sprawia wrazenie duzo wiekszej niz jest w rzeczywistosci,wyglada przepieknie.Znajomi,ktorzy nas odwiedzaja mowia,ze powinnam zglosic ja na jakis konkurs lazienkowy.W momencie przejmowania mieszkania po poprzedniej lokatorce,ktora przez 40 lat nie zrobila w lazience nic nie musze wam tlumaczyc jak to wygladalo.Dlatego jak ludzie widza to co jest teraz sa w szoku.Wszystko projektowalam sama,rysujac na kartce jak ma wygladac.Po wizycie sprzataczki postaram sie zrobic fotki i wam wstawic.Na koniec zostawiam to co najlepsze :D Plytki podlogowe 45/45 kupilam w zwyklym sklepie za normalna cene i jeszcze czekalam 3 tyg na dostawe.Moj glazurnik b. chcial dostac jedna plytke scienna,zeby sobie ja obejzec wybralam sie wiec do Ozorkowa (mieszkam w Lodzi) do fabryki Tubadzina i do sklepu fabrycznego.Poprosilam pania w sklepie o jedna plytke ona na to,ze nie moze mi sprzedac,wiec ja na to po co mam kupowac cala paczke(metr byl wtedy po ok. 100zl) jak chce JEDNA plytke.Pani zaproponowala mi paczke w 3 gatunku w cenie 12zl + vat.Kupilam,zawiozlam do domu glazurnik czarodziej obejzal i kazal mi kupic wszystkie w 3 gatunku.Pojechalam jeszcze raz do Ozorkowa wypytac o co chodzi z tym 3 gat.Wytlumaczono mi,ze plytki sa barwione recznie i czasami wzorek jest minimalnie inny czy paproch sie przyklei etc. i to jest juz 3 gat.Tym sposobem mam przepiekna lazienke za grosze,oczywiscie trafialy sie plytki w paczce,z ktorych polowa nadawala sie do uzycia ale ze w mojej lazience bylo duzo dociec i zakamarkow to i te polowki sie przydaly.Niestety dekorow nie ma w 3 gat(wybralam te budyniowe,na pierwszy rzut oka inny kolor ale pasuja idealnie) i mozaiek tez.Oczywiscie,kiedy pozniej pytalam w sklepie gdzie zamowilam podloge alabastrino w 1 gat to nic nie wiedzieli,ze mozna kupic to w 2 lub w 3 gat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...