Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z tego co widzę to są to drzwi Porta kocept wzór A3 a jeśłi chodzi o powierzchnię to ta część pozioma jest delikatnie wgłebiona do tej części pionowej tak ~1mm, molzna je montować na kilkurodzjach ościeżnic i jest ot naturalna okleina modyfikowana więc nie ma przebarwień tylko całośc jest w jednolitym kolorze i mamy powtarzalnośc słoja, dodatkowo jest utwardzana promieniowaniem UV więc nie ciemnieje ani też ie blaknie z czasem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI SIĘ ONE podobają i chyba je położę w łazience górnej :

 

Te płytki o tyle są neutralne że można do nich dopasowac mozaikę w ciemnym brązie nawet z innej kolekcji np Tajga też Tubądzina :

 

http://katalog.tubadzin.pl/kolekcje/tajga.jpg

ja mam jeszcze o tyle trudno że mam okrągłe okienko w łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam!

 

jestem nowa na tym forum ale jak wszystkie z Was zakochałam się od pierwszego wejrzenia w ALABASTRINO :)

 

jestem zdecydowana na zakup właśnie tych płytek z dekorem ciemnym ( jest po prostu cudowny!!)

 

chciałabym użyć ich w łazience na górze jednak zaczniemy ją dopiero w przyszłym roku więc zdecydowałam się na układanie ich w małej łazience na dole. łazienka jest strasznie mała : ok 1 m x 3m. będzie w niej mała narożna kabina prysznicowa, wc oraz umywalka. niestety tak wyszło że jesteśmy zmuszeni na taki ścisk :(((

 

i właśnie zastanawiam się czy kłaść te płytki poziomo czy pionowo? bo o wiele bardziej podobają mi się kładzione pionowo ale o ile dobrze zrozumiałam to kładzione poziomo optycznie powiększają pomieszczenie? z góry dziękuje za odpowiedz.

 

chciałabym aby ciemny dekor tworzył 2 pionowe pasy po bokach lustra i takie same zestawienie za wc. natomiast w msc kabiny prysznicowej (wewnątrz) chciałabym aby użyto jasnego dekoru również w formie 2 pionowych pasów. czy to będzie pasować? takie łączenie jasnego i ciemnego dekoru? widziałam takie zestawienie w sklepie i spodobało mi się ale wiadomo ze nie wszystkie zestawienia ze sklepu ładnie wychodzą w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i właśnie zastanawiam się czy kłaść te płytki poziomo czy pionowo? bo o wiele bardziej podobają mi się kładzione pionowo ale o ile dobrze zrozumiałam to kładzione poziomo optycznie powiększają pomieszczenie? z góry dziękuje za odpowiedz.

 

witaj :)

ja mam ułożone w poziomie i bardzo mi się podobają, a faktycznie prawdą jest, że poziome ułożenie płytek optycznie poszerza pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manhatan17 Ja właśnie planuję połączyć dekory jasne i ciemne w niewielkiej łazieneczce :p Nie mogłam się zdecydować, które cudniejsze. Na ścianie bez sprzętów będą dwa ciemne pasy poziome, bo tak planuję kłaść te płytki, a obok umywalki do sufitu pas jasnego dekoru. Zobaczymy jak wyjdzie. Niestety jeszcze płytki leżą w kartonach :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po ułożeniu alabastrino w mojej łazience, niestety źle policzyliśmy ile nam potrzeba płytek a w sklepie nie chcą ich przyjąć ;( w związku z tym

sprzedam 3 paczki ok. 3,5m2 płytek ściennych 3 plastry drobnej mozaiki oraz 8 plastrów dużej mozaiki z serii Alabastrino Tubądzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie natury praktycznej - jak sprawdza się taka podłoga z alabastrino w użytkowaniu, tzn czy trudno utrzymać ją w czystości, czy widać wszelkie paprochy, włosy itp. , no i czy te jasne fugi nie ciemnieją? Rozważam łazienkę z alabastrino ale u mnie dodatkowo dochodzi problem wiecznie rozsypanego żwirku z kuwety kotów, więc zastanawiam się czy ew. podłogę dac inną. A jak inną to jaką? :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zachorowałam na majolikę.

Niestety nie widziałam na żywo i mam pytanie o dokładna kolorystyke płytek żółtych (12) i pomarańczowych (13).

Których użyto na załączonej aranzacji?

 

http://eplytki.pl/mphoto.php?img=pliki/aranzacje/16863.jpg&max=350

 

Co innego wychodzi mi w kompie a co innego widać w katalogu Tubądzina.

Macie jakieś zdjęcia obu kolorów u siebie we wnętrzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...