Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D zaczeta była w lecie, ale niestety płytkarz nie dał rady dokonczyć, a teraz to już prawie gotowa, ale takiej wycudowanej :D przeze mnie to chyba nikt nie ma,, mój projekt i moje pomysły, masakra jednym słowem :) ale ani jedna płytka sie nie zmarnowała, jak bedzie gotowa to pokaże zdjęcia, a fugi użyłam sopro, kolor 27 pergamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Fotki mile widziane :)

 

Czy ktoś zamawiał te płytki przez internet?

Albo w ogóle zamawiał płytki przez internet?

Mam taki zamiar, różnica w cenie w sklepie a w internecie - płytka podstawowa 35zł na m2, a na dekorze 20 zł na sztuce. To znaczna różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałam płytki w modnałazienka.pl ,be problemu no i dużo taniej!

http://img163.imageshack.us/img163/1081/p1000604j.jpg' alt='p1000604j.jpg'>

 

to jeszcze robocze zdjecie harionków w połączeniu z parkietem przemysłowym z teaku,blat też bedzie z teaku,a nad nim zawiśnie stylowe lustro 162X 72 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałam płytki w modnałazienka.pl ,be problemu no i dużo taniej!

<a href=http://img163.imageshack.us/img163/1081/p1000604j.jpg' alt='p1000604j.jpg'>

 

to jeszcze robocze zdjecie harionków w połączeniu z parkietem przemysłowym z teaku,blat też bedzie z teaku,a nad nim zawiśnie stylowe lustro 162X 72 cm

 

zapowiada się pięknie, lustro będzie wklejane czy w ramie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile czasu trwała przesyłka?

 

może ktoś jeszcze zamawiał wannę przez internet....

 

 

Łazienka ładna :)))

 

 

Moja jest malutka :( czyli 4,5 m2 więc większość to będą jasne płytki, a dekory z esami foresami, czyli drugi rodzaj płytek z tej serii

 

i jeszcze jedno - jaki masz odcień płytek - bardziej brązowy, czy bardziej stalowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż album internetowy i wgraj tam zdjęcia np. empikfoto.pl czy inny...

otwórz w nowym oknie zdjęcie które chcesz wkleić i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy... wyskoczą opcje. wybierz " KOPIUJ ADRES OBRAZKA" potem wejdź na stronkę forum gdzie piszesz posty... na górze są takie małe klocuszki, klikasz w przedostatni czyli "IMG" po nim znów prawym przyciskiem wybierając opcję "WKLEJ" (i wklejasz ten adres obrazka) po czym znów wciskasz "IMG"

 

powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mnie również skusiły te płyteczki i efekt finalny przeróśł moje oczekiwania -wyglądają fantastycznie. Podczas obliczania zapotrzebowania "trochę" jednak poszalałem :) czego efektem są kartony płytek, które mi zostały. Mam siedem kartonów płytki podstawowej na ścianę oraz ponad karton gresu i mozaiki i 4 dekory. Jeżeli ktoś byłby zaintereowny to chętnie odsprzedam po atrakcyjnej cenie, jeżeli ktoś jest z Wrocławia lub okolic to chętnie zaprezentuję łazienkę live. Kontakt - [email protected] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...