Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja żyję w przekonaniu, że ten dekor jest TURKUSOWY .....................

 

..bo jest turkusowy ;)

 

Odnośnie alabastrino to..., na początku jak szukałam glazury do swoich łazienek to strasznie mi się podobała, ale.. jak popatrzyłam na Wasze łazienki to właściwie... wszystkie są takie same...

..nie wiem, takie jest moje zdanie..., albo po prostu mi się już opatrzyła, bo przecież tak się zastanawiając wybierając inne kolekcje to też łazienki wychodzą podobnie, nie?

..reasumując.. wybrałam inne płytki do swoich łazienek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kładę Zienia za niecały miesiąc. Ściana queensway black/white big ben2 (czarny lustrzana powloka) podloga brixton black/white. Do tego dwa dekory Victoria na LED w blacie umywalkowym rozdzielone dekorem Arsenal3. Jeżeli są chętni zdjęcia zamieszcze z końcem września. Co do zapytania o ceny queensway ok. 180/m brixton ok. 150/m big ben2 650zl Victoria ok. 150/szt. Arsenal3 chyba 99/szt. Arsenal i Victoria lustra fazowane 2,5 cm. Płytki zamawialem w Gliwicach. Mogę polecić ten salon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie przekleństwo forum. wydaje nam się, że jeżeli 10 osób na forum ma podobną kuchnię/łazienkę/lampę, to już jest banał.

a ile osób w świecie realnym wejdzie do Waszej łazienki i powie od progu: o, maszAlabastrino? ładne, ale popularne bardzo.

obstawiam, że zero... może jedna - ta, co też na forum wchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzis wlasnie kafelkarz zaczął kłaść płytki na ścianę i co mnie zaniepokoiło to ze kladł je jak mu do reki wlecialy, tzn. na jednej fale ida w jedna strone na drugiej w druga itd., powiedzialam mu o tym a on ze nie musi byc w jedna strone bo ten wzor sie nie laczy a mi sie wydaje ze musi :/ a wy jak macie je polozone? bo ja juz zglupialam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi z innego miasta... weszli do łazienki i niespodzianka... że płytki takie same to już wcześniej w rozmowach wyszło... ale że baterie takie same?????... ubaw mieliśmy niezły :)) Żadnych konsultacji wcześniej nie było, tylko wykańczanie się w tym samym czasie. Klimat łazienek jest zupełnie inny, podobno, bo ja tej ich jeszcze nie wiedziałam. Dla mnie wniosek jest taki, że i Oni i ja mamy dobry gust ;)))))))))))))))))))))))))))), a jak inni ludzie mają też dobry, to niech sobie mają takie same płytki ;)))))))

 

A sąsiedzi pode mną mają umywalkę w łazience z tej samej serii co ja, niechcący się za daleko przez balkon wychyliłam, a tam karton po "mojej" umywalce ;)

Sytuacje nie do uniknięcia :)

 

PS. Post zdecydowanie z dużym ;))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do małego kibelka moga być? chciałam bez dekorów

może ktoś kładł takie i ma fotki jak wygladają na ścianach? 1) plytki na ścianę 2) płytki podłogowe , pozostałe to kolory płyt laminowanych , który kolor będzie pasował do tych płytek na tylną ściankę kibelka , a może ktoś doradzi całkiem inny deseń i kolor?

domino_nostalgia_jasnobezowa.jpg

domino_nostalgia_p_nostalgia_bezowa.jpg

d24.jpg

151%20orzech%20ecco.jpg

d4.jpg

Edytowane przez Hanisia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A to moje malutkie wc w bloku w ALABASTRINO- nie ma jeszcze lampki nad lustrem , skrzyni ratanowej na gebericie ,wieszaka na ręczniki i samego ręcznika i mojej miski roca dama senso ( jest jeszcze robocza) i.... jeszcze paru drobiazgów ... ale oto zdjęcia http://i25.tinypic.com/vhte2f.jpghttp://i27.tinypic.com/2rpxze8.jpghttp://i29.tinypic.com/30x7l03.jpghttp://i27.tinypic.com/2nrj53o.jpg

 

cudnie...a cóż to za mozaika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...