Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bardzo fajna łazienka, mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zajrzy, bo ciekawa jestem, czy te jasne płytki to tez Harion? Bo wyglądają super na zdjęciach, a w sklepie z płytkami tak mi sie średnio podobały? Nastawiam się na ciemne do większej łazienki, ale zastanawiałam się, czy jasne tez Harion, czy może połączyć z innymi, alabastrino, czy sublime? A teraz juz sama nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że widziałam wczoraj alabastrino na żywo i nie powiem - ładne, ale na kolana nie rzuca. Zdziwił mnie dekor, który bardzo różnił się od płytek - wpadał w żółty odcień, a płytki w szary. Wyglądało to dość nieefektownie. Pani w sklepie wytłumaczyła nam, że trzeba zwracać uwagę na datę i serię produkcji, bo inaczej różnią się nawet płytki między sobą. I co Wy na to? Jak to jest z alabastrino, bo mieliśmy chęć je kupić w sklepie internetowym, ale teraz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że widziałam wczoraj alabastrino na żywo i nie powiem - ładne, ale na kolana nie rzuca. Zdziwił mnie dekor, który bardzo różnił się od płytek - wpadał w żółty odcień, a płytki w szary. Wyglądało to dość nieefektownie. Pani w sklepie wytłumaczyła nam, że trzeba zwracać uwagę na datę i serię produkcji, bo inaczej różnią się nawet płytki między sobą. I co Wy na to? Jak to jest z alabastrino, bo mieliśmy chęć je kupić w sklepie internetowym, ale teraz nie wiem.

 

To prawda, jeśli zamawiasz więcej metrów to musi to być produkcja z jednego dnia. My zamawialiśmy 80m dlatego kupiliśmy w cermagu, by mieć pewność, że nie będą różniły się odcieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czy ktoś ma może łazienkę w takich kafelkach? Aranżacja producenta jest dość marna a bardzo podoba mi się kolorystycznie. A może jakieś inne podobne kafelki łazienkowe? Będę też wdzięczna za pomysły ma małą toaletę, czy kładziecie płytki?

Zastanawiam się nad połączeniem płytek i farby strukutralnej na podłodze będzie coś w rodzaju deski quick step lagune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
mam pytanko..

jak się sprawuje panel Deante Jaguar? właśnie mam zamiar zamawiać .

Bardzo ładna łazienka , te dekory są zawaliste!

 

Panel jest super. Duża deszczownia! Słuchawka "rurka" ma mało dziurek i przez to duże ciśnienie - ja wolę okrągłe słuchawki bo mają większą powierzchnię przez którą leci woda.

Dwie dysze masujące - można regulować ich ustawienie. Ciśnienie dość duże i u nas przy otwartej kabinie ich nie używamy bo ściana jest ochlapana :)

Panel ma nowoczesny ale delikatny, prosty wygląd. Pokrętła są chromowane i to się ładnie odbija na "matowej" obudowie.

Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni i nie zamienilibyśmy go na inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już prawie na 99,99% jestem zdecydowana własnie na kolekcje Harion Tubadzin. Mam tylko dwa pytania:

- jak z utrzymaniem czystości tej ciemnej ściany z dekorów przy umywalkach - tez taka planuje :)

- czy płytki na ścianie i podłodze te jasne mają identyczny odcień? czy to sie nie zlewa?????

 

Mamy łazienkę na poddaszu z jednym oknem (dosc ciemno) wiec nie mozemy jej zrobić za ciemnej, ale nie chce zeby byla tez mdła (tz jasne scianyi podłoga dokładnie w tym samym odcieniu). Chce połączyć Hariona z May Way Noce Naturalne, mam nadzieje ze bedzie ładnie.

 

Z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo podoba mi się glazura i terakota DOMINO Tubądzina ( również ze względu na cenę:D). I tu właśnie pojawia się pytanie, skoro są tanie to czy jakość bardzo odbiega od innych. Czy są problemy z wymiarowością podczas układania, a później z użytkowaniem. Bardzo proszę o opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię sobie właśnie łazienkę płytkami domino rodillo, płytki wymiarowo bez zarzutu, na kilkanascie paczek trzy płytki ścienne miały w narożniku wadę szkliwa (takie jakby niedolanie) na 2-3mm, także jak dla mnie ok, no i cena niekiepska

gresu (też rodillo grafit) jeszcze nie układałem (czeka w garażu aż hydroizolacja dojrzeje) wiec się nie wypowiem ale wygląda też ok

jedyna wada tej serii to to, że mozaiki nie ma, musiałem dobierać sobie i najlepsze co pasowało to znalazłem jakąś z opoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z utrzymaniem czystości dekorów przy umywalce nie ma w ogóle problemu - po prostu nic na nich nie widać :). Mamy pochlapane tylko lustro - a przynajmniej tylko to widzimy.

Jasne płytki na podłodze i ścianach mają ten sam odcień ale nic sie nie zlewa. Jasne płytki są tylko na tylnej ścianie gdzie jest prysznic, reszta ścian ma ciemne płytki i jest pomalowana (nie kładlismy płytek na całych ścianach przez to łazienka jest "lekka"). Nasza łazienka jest ciemna bez okien i generalnie ściany są ciemne (farba wygląda jak piaskowy tynk w kolorze perłowo szarym) ale jasna podłoga bardzo fajnie z nimi kontrastuje.

Harionki są po prostu piękne i mają taki ponadczasowy wzór więc będą piekne mimo zmieniającej sie co jakiś czas mody na płytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntia jeśli mogę doradzić to Harionki są naprawdę super, ja akurat mam ciemne płytki na podłodze i nie mam dekorów ale płyteczki same w sobie są praktycznie bezobsługowe, nie widać na nich plam ani zacieków po wodzie. Wymagają przetarcia raz na jakiś czas, super :) A faktura i dekory są moim zdaniem "ponadczasowe", dzięki czemu łazienka będzie zawsze elegancka i modna :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...