Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

witam paletko,

ja wybrałam tą kolekcję do naszej małej łazieneczki, tam będzie natrysk, kibelek i umywaleczka, bardzo mi sie podobają, lubię czerwień, za miesiąc powinnam mieć fotki jak wyszło, założenie jest takie, że jedna ze ścian ma być czerwona, druga szara, a sufil, podłoga i trzecia ściana białe, minimalizm w konkretnym wydaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie rowniez ujela kolekcja majoliki.Wlasnie czekam na dostawe do mojej malej lazienki.

Wybralam kolory ( biel i pomarancz).

Lazienke zaprojektowala sama i bedzie w polaczeniu :

bialy gres 20x20 i gres pomaranczowy 11,5x11,5,

cokol z plytek pomaranczowych 11,5x 11,5.

Powyzej cokolu 4 poziomy bialej glazury 20x20.Aby przelamac monotonnosc bieli wybralam glazure w kwiaty (jeden poziom),nastepnie poziom bialej glazury i na zakonczenie pomaranczowe cygaro.

Do tego w jednym miejscu (na obudowie geberita)akcent mozaiki prostokatnej w kolorze pomaranczowym.

 

Nie wiem jak to bedzie wygladalo,mam nadzieje,ze moj pomysl nie bedzie szokujacy (to lazienka goscinna)

:wink: .

 

Jak wykonam ja to postaram sie wkleic zdjecia z koncowej realizacji,chyba ,ze wyjdzie fatalnie to zburze i nic nie wstawie

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam nad nimi chodząc od salonu do salonu coraz gorzej.

Jest tego za dużo:(

Ja mam juz zrobioną wizualizację łazienki z tymi płytkami i sama nie wiem wiadomo bedą zmiany, ale czy te kolory sie nie znudzą nie będą drażnić ja robię łazienki dopiero na wiosnę, ale juz teraz chce wiedziec co i jak będzie.

Narazie weszła ekipa wod-gaz.

Mam spisana liste płytek i dostałam obłedu:)

Jak tylko dasz radę proszę o fotki , albo tu albo na [email protected]

Moze masz jakiś projekty? chętnie kuknę jak rozplanowałaś kolory

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze mi switało :p :p My mamy dopiero stan surowy otwarty, w maju jak dobrze pójdzie to będziemy klaść tynki, a łazienka to na jesieni. Ale tak duzo mi sie podoba, że ciężko będzie się zdecydować. Zamówiłam sobie katalogi tubadzina, paradyza i opoczna, ale tubądziń ma najfajniejsze, tylko będe chciała zobaczyć na żywo bo kolor w katalogu troszkę jest napewno inny. A co do cen, hmmm.. :roll: - to będzie niespodzianka, bo nie mam zielonego pojęcia :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo pomysłów mi sie strasznie podoba, że wszystkich nie dam rady zrealizować w łazience i na cos trzeba będzie sie zdecydować :( Obecnie to mamy dylemat czy domurować scianke i dokupic tylko brodzik i drzwiczki, czy cała kabinę. Chcielibysmy duzy prysznic, conajmniej 100 lub 80x120, ale ceny są powalające takich kabin :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mniejszej na dole bedzie kabina taka 80-tka i tam na dzień dzisiejszy widzę kolekcje kuba, onyx. Natomiast u góry chcemy cos "mocniejszego": andaluzja (żólto, ciemno zielona) lub tajga i tam tez chcemy mieć duża kabine, bo mamy miejsce - 14m2 :p :p

A teraz dziecko wklada bajkę więc narazie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fabryka wnętrz
bardzo fajna kolekcja :) płytka idealna do tworzenia nowoczesnych łazienek. ostatnio Tubądzin wypuścił parę ładnych kolekcji a Tajga należy do moich ulubionych. Na stronie http://www.fabryka-wnetrz.com.pl w dziale "wnętrza prywatne" można obejrzeć jedną z moich realizacji z płytką Tajga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tajgę 2 w małej łazience , położona do sufitu poziomo, jasna lecą 2 pasy ciemnej dookoła ;obudowa wanny i kawałek sufitu podwieszanego w ciemnej położona pionowo i skrócona, podłoga jasna.

Nie mam zdjęc :D więc nie pokażę.

płaciłam po 53 zł za metr glazury w maju

super do czyszczenia

fachowiec chwalił, a cięcia było trochę

w drugiej łazience mam albero Tubądzina i przy cięciu niestety były problemy

ogólnie jestem zadowolona z tych płytek, łatwe w utrzymaniu czystości

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...