Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranczo na dużej działce. Asaf- komentarze do dziennika.


Recommended Posts

Asaf! Gdzie jesteś? Moje drogie Panie! Panowie! I Ty drogi gospodarzu!

Informuję, że został założony nowy wątek, który wymaga poświęcenia uwagi - cel szczytny!

podaruj 1% podatku

Asaf czy wy również możecie korzystać z tego typu wsparcia?

Tak jak wczoraj obiecałem dzisiaj będzie odcinek o Busia w Kenii.

Jesteśmy zaangażowani w projekt wspierający edukację i życie dzieci i rodzin w miejscowości Busia na pograniczy Ugandy i Kenii.

Pewnie słyszeliście o tzw adopcji na odległość.

Staramy się pozyskiwać ludzi otwartych na pomoc innym.

 

Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam - Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zobaczcie te chore dęby , może ktoś wie co to ?

http://foto0.m.onet.pl/_m/03c602d24d904ee47a3b2415069c5610,10,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/e95f2f40cfbc1b8f03e632bbde9d5e21,10,19,0.jpg

Całe końcówki wierzchołki puste

 

Przypadkiem znalazłam taki wątek

 

http://forum.muratordom.pl/post3619704.htm?highlight=#3619704

 

i zaraz przypomniałay mi sie twoje dęby. Nie wiem czy masz już sposób na tą pleśń - jeśli nie - czytaj powyższe :wink:

 

Wracaj zdrowo - dęby trzeba leczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam!

 

Wczorajszy wieczór spędziłem na przeglądaniu Twojego dziennika budowa:) Zachwycił mnie i to potężnie! Najfajniejszą rzeczą są te wszystkie maszyny które kupujesz:) Mam pytanie, jak duża różnica jest między zakupem w Polsce i w UK? Poszukuję jakiegoś używanego quada do odśnieżania i nie tylko(przede wszystkim do "nie tylko" ;)) Możesz coś doradzić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczorajszy wieczór spędziłem na przeglądaniu Twojego dziennika budowa:) Zachwycił mnie i to potężnie! Najfajniejszą rzeczą są te wszystkie maszyny które kupujesz:) Mam pytanie, jak duża różnica jest między zakupem w Polsce i w UK? Poszukuję jakiegoś używanego quada do odśnieżania i nie tylko(przede wszystkim do "nie tylko" ;)) Możesz coś doradzić?

 

Pozdrawiam

 

Kupuję zwyczajnie na ebay np;

 

http://motors.shop.ebay.co.uk/Other-Vehicles-/33752/i.html?_nkw=quad+bike&_frs=1&_trksid=p3286.c0.m359

 

transport dużego Quada do polski to 900-1000 zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asaf jesteś NIESAMOWITY ,NIESAMOWITY z Ciebie człowiek...bardzo Cię podziwiam za to kim jesteś ,za Twoje podejście do życia,za Twoją wiarę !!!!,za pomoc jaką niesiesz innym...

...imponujesz mi ogromnie !!

..przeczytałam tylko kawałek Twgo dziennika ...szkoda że dopiero teraz na niego trafiłam....i cały czas sobie mówię; niesamowity...niesamowity

>...przyznam się chciałabym być taka jak Ty...

....gdyby więcej było na ziemi takich ludzi jak ,Ty świat byłby o wieeele lepszy!!!

Serdecznie Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asaf jesteś NIESAMOWITY ,NIESAMOWITY z Ciebie człowiek...bardzo Cię podziwiam za to kim jesteś ,za Twoje podejście do życia,za Twoją wiarę !!!!,za pomoc jaką niesiesz innym...

...imponujesz mi ogromnie !!

..przeczytałam tylko kawałek Twego dziennika ...szkoda że dopiero teraz na niego trafiłam....i cały czas sobie mówię; niesamowity...niesamowity

>...przyznam się chciałabym być taka jak Ty...

....gdyby więcej było na ziemi takich ludzi jak ,Ty świat byłby o wieeele lepszy!!!

Serdecznie Pozdrawiam!!

 

Bardzo mi fajnie napisałaś. Dziękuję :)

Jest mi nie zręcznie, karmić się pochwałami.

Moja nagroda jest u Pana :)

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Asaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...