Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranczo na dużej działce. Asaf- komentarze do dziennika.


Recommended Posts

i my kibicujemy mocno! Działka meeeeeeeeeega super, przede wszystkim duża i to jej największy plus :)

 

My już dopinamy ostatni guzik i pod koniec sierpnia nabędziemy opuszczone siedlisko, gdzie będzie potrzebna taka kosiarka :)

 

Co do Warunków o zabudowie to znajomy już czeka 3 miesiąc...

 

pozdrawiamy i kibicujemy

 

Serdecznie witam , też będę do was chętnie zaglądał.

Pani mówi w UG że okres urlopowy i nie wie kiedy. chodzi o WZ

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wstydzę się tego ale naprawdę bardzo ci zazdroszczę tych maszyn i sprzętu, a szczególnie tego wspaniałego kontenera. Ja wszystko muszę pożyczyć od innych i wiadomo że o pożyczone drży się 5 razy bardziej niż o swoje. W takim tempie jak Twoje to na następne wakacje już będziesz przyjmować gości w nowej posiadłości. Życzę wszystkiego dobrego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i cieszę się , że będe mógł śledzić wasze dokonania.

 

jesteśmy małżeństwem 37latków z 6 letnią córką.

 

Niedawno zdecydowaliśmy się na budowę "Ranczo" na działce 1,5 ha.

Jest malowniczo położona na wzgórzach od których początek bierze kraina zwana Roztoczem; łagodnie schodzi do wstęgi drzew, które kryją dolinę niewielkiej rzeki oddzielającej nas od następnego rozległego wzgórza. Słowem przestrzeń.

Wzdłuż działki biegnie dość szeroka żużlówka. Po drugiej jej stronie stare chaty wiejskie, po naszej- budują młodzi.

 

Ale o tym w dzienniku , który niebawem założę

 

Projekt podoba mi się ze względu na przestrzeń i osobne studio, które mozna wielorako wykorzystać. Piwniczkę chciałbym umieścić pod głównym bydynkiem najlepiej wykroić wąskie schodki wprzy wejściu

 

Pozdrawiam

dyzio kraśnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja, czytam i kibicuje. Śliczna działka, super plan, już wyobrażam sobie jak to wszystko wybudujesz - będziecie mieć naprawde cudnie. Życze powodzenia i dużego samozaparcia w załatwianiu papierologii - cała budowa to pestka w porównaniu z tym ale wszystko jest dla ludzi. Ważne nie zrażać się i podchodzić do wszystkiego z uśmiechem. Pozdrawiam A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Bardzo piękna działka! a najpiękniejsze na niej jest to, że nie ma słupów Energii :-? My mieliśmy ochotę na tak piękną i dużą działkę, ale przewody energetycznych linii oplatały ją jak pajęczyna i nie kupiliśmy :cry: wzięliśmy tylko malutki wycinek, a dużego arcydzieła natury poszukamy jeszcze!

Pan Bogdan to strasznie w gorącej wodzie kąpany chyba :lol: nam w gminie powiedziano, że na WZ trzeba czekać ok 3 m-ce :cry: , a zdarza się że i 6 m-cy :evil: .

Ostatnio czytałam dziennik pewnej niewiasty, która wszystko od ręki załatwiła :o (musiała być niezwykłej urody) To był dla mnie szok, po naszych doświadczeniach z urzędnikami :-? !!

Maszyny piękne! Od razu przypomniała mi się historia kolegi :p , który na owczarni "sprzątał" i Bobcatem nieczystości z chlewni wywoził, a on (ładowacz) przedniej szyby nie miał! :lol:

Bardzo mi się Bogdanie Twoja fura podoba :lol: nawet bez plecaczka jest niesamowita!! :D Cierpliwości i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...