Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranczo na dużej działce. Asaf- komentarze do dziennika.


Recommended Posts

Witaj Asaf :)

 

Przeczytałam dziennik jednym tchem..

Szkoda, że kryzys przyszedł i pokrzyżował plany.. to nic, że po czterdziestce nie zdążyłeś.. podobno życie zaczyna się po pięćdziesiątce...

Jestem pod ogromnym wrażeniem sadzenia sadu. winnicy czy warzywnika.. jestem pod wrażeniem zwierzyńca i pszczół...

Podziwiam Żonę za przetwory :)

 

Zrobiłeś Chłopie kawał dobrej roboty :)

 

A zabezpieczenie super.. szkoda, że lisy się o nim nie dowiedziały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I super , że wydałeś wojnę polepszaczom.. Ty to chociaż pieczesz chleb... Chleba naszego powszedniego... u nas nie kupisz... takiego prawdziwego... cho mąż kawał drogi jeździ i kupuje choć trochę lepszy od tych marketowych...

Tylko, że chyba i ta wojna uderzyła w wasze konto...

Jak czytałam dziennik to mój syn zaglądał przez rami na park maszynowy...

Nawet nie masz pojęcia jak mi piszczał, że też taki sprzęt i kłady chce mieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarz. Zmieniło się faktycznie tak wiele że nie sposób tego pojąć. Może faktycznie za rok lub dwa będzie można wrócić do tematu budowy.

Póki co walczymy o to żeby móc pracować dalej i dziennie coś ciepłego z jeść :) pozdrawiam

Asaf

 

Co najważniejsze jest w życiu to wiesz. Ważne, żeby zdrowie było, coś ciepłego do zjedzenia i ktoś z kim można realizować marzenia.

Przyjdzie czas na realizacje marzeń.

Jeden chce mieć dom 300 m. kw. a drugi studnię z wodą pitną. Jeżeli każdemu z nich spełni się marzenie kto będzie bardziej szczęśliwy?

Zresztą gdzie ja to wypisuję ;)

Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...