Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika


Recommended Posts

Witam

Zaczyna się mój debiut pisarski. Mam nadzieję, że nie będzie nudziarski i kogoś zainteresuje. :wink: :wink:

 

Dziennik budowy uważam, zatem za otwarty.

 

Jeżeli ktoś będzie miał ochotę do skomentowania moich potyczek na placu boju i podzielenia się cennymi uwagami to zapraszam. I z góry dziękuję. :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Będę się starać dostarczać jak najwięcej materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anetina bardzo Mi miło Cię powitać. :D :D :D :D :D :D

Cieszę się, że ktoś czyta moje wywody. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chciałabym, aby Mój dziennik był dobrą lekcją dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z budowaniem.

Mnie nie miał, kto na początku poprowadzić za rękę dopiero po znalezieniu forum muratora dostałam olśnienia. Dlatego teraz i Ja pragnę się podzielić swoimi doświadczeniami z innymi, aby świeżo upieczonym inwestorom było łatwiej. :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetina przyznam się, że ja też lubię przeglądać dzienniki. Zaczynam czytać zawsze od początku by wiedzieć skąd pomysł na ten domek. Każdy ma swoją piękną i ciekawą historię. Ja bardzo lubię je czytać.

Akt notarialny podpisaliście w tym samym miesiącu, co my. :D :D :D

Szkoda, że nie widzę twoich początkowych zdjęć działki. Mam nadzieję jak dotrę dalej to moja ciekawość zostanie zaspokojona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetina przyznam się, że ja też lubię przeglądać dzienniki. Zaczynam czytać zawsze od początku by wiedzieć skąd pomysł na ten domek. Każdy ma swoją piękną i ciekawą historię. Ja bardzo lubię je czytać.

Akt notarialny podpisaliście w tym samym miesiącu, co my. :D :D :D

Szkoda, że nie widzę twoich początkowych zdjęć działki. Mam nadzieję jak dotrę dalej to moja ciekawość zostanie zaspokojona.

 

 

rzeczywiście podpsialismy w lutym - tyle że w 2008 r. - w dniu urodzin mojej chrzesnicy :D

 

ps. kredyt dożywotni podpisaliśmy w dniu urodzin syna :D

 

 

a zdjęcia - no niestety album się zawiesił, kazał płacić, ale co nieco to tam chyba jeszcze widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na stronę i wyświetlił mi się fotosik. Wklejam to, co tam znalazłam:

 

 

Czy istnieje limit transferu?

Tak. Limit zależy od rodzaju konta. Darmowe ma 1GB miesięcznie, PRO 5GB, a konto aukcyjne 10GB. System na bieżąco liczy transfer wykorzystany przez wszystkie Twoje zdjęcia. Jeśli suma transferu zdjęć przekroczy podany limit oczekujemy opłaty lub blokujemy zdjęcia. Liczymy jednak tylko transfer zdjęć hotlinkowanych, czyli umieszczanych poza Fotosikiem (aukcje, blogi, fora dyskusyjne itp).

 

Z tego, co rozumiem, jeżeli powklejam zdjęcia na forum i dużo osób będzie je przeglądać to przekroczę limit miesięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...