Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To podoba Ci się ułożenie kuchni w tą samą literę, co mi. Ja specjalnie okno przesuwałam, aby mi tak wyszło. Najlepiej jak znajdziesz salon, który pomierzy i zrobi projekt w programie. W tedy nie będziesz musiała się bać, że coś źle zaplanujesz. Niektóre firmy robią to bezpłatnie, ale nie możesz dostać projektu do domu, chyba, że kupisz od nich meble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podoba Ci się ułożenie kuchni w tą samą literę, co mi. Ja specjalnie okno przesuwałam, aby mi tak wyszło. Najlepiej jak znajdziesz salon, który pomierzy i zrobi projekt w programie. W tedy nie będziesz musiała się bać, że coś źle zaplanujesz. Niektóre firmy robią to bezpłatnie, ale nie możesz dostać projektu do domu, chyba, że kupisz od nich meble.

 

Coś takiego na szybko :roll:

http://www.systemc.pl/domek/2010/01/IMG_0017GG.jpg

 

Po lewej stronie pierwsze, to będzie tylko blat, może z szufladą. Musi zostać na dole miejsce na miski dla Megany, bo inaczej nie będzie ich gdzie jej położyć żarełka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podoba Ci się ułożenie kuchni w tą samą literę, co mi. Ja specjalnie okno przesuwałam, aby mi tak wyszło. Najlepiej jak znajdziesz salon, który pomierzy i zrobi projekt w programie. W tedy nie będziesz musiała się bać, że coś źle zaplanujesz. Niektóre firmy robią to bezpłatnie, ale nie możesz dostać projektu do domu, chyba, że kupisz od nich meble.

 

Coś takiego na szybko :roll:

http://www.systemc.pl/domek/2010/01/IMG_0017GG.jpg

 

Po lewej stronie pierwsze, to będzie tylko blat, może z szufladą. Musi zostać na dole miejsce na miski dla Megany, bo inaczej nie będzie ich gdzie jej położyć żarełka :wink:

 

 

DUŻA TA TWOJA KUCHNIA. Zaletą tego układu jest to, że jest duże pole manewru, co do ustawienia i możliwość dużego pola roboczego, co w kuchni jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja już ją widzę u Ciebie w domeczku. Jak dobrze już takie rzeczy planować. Moja kuchnia się dopiero rysuje i narysować nie może. Jakoś tak ciężko się zebrać wiedząc, że do tego etapu to jeszcze u mnie kawał czasu. Na pewno będzie w kształcie litery U. Moja kuchnia jest malutka, więc mam mniejsze pole manewru, ale może coś tam wymyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadła decyzja, okna zostały wybrane. Wygrały .

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

MS, czyli zwyciężyły parametry. Będą troszkę droższe, ale lepsze. Wygląd to nie wszystko, zresztą i tak zostaną zasłonięte przez firanki i zasłony. Wygląd zew. jest identyczny w obydwóch, więc to co będzie widoczne zostanie zachowane.

 

 

 

Oto moje okno. Kolor wybiorę inny, ale profil taki.

 

 

 

 

http://www.ms.pl/var/ms/storage/images/polski/produkty/okna_pvc/okna_tytanowetermo_pvc/okno_tytanowetermo_nowe/49657-2-pol-PL/okno_tytanowetermo_nowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dokonanego wyboru. A mnie podoba się ten kolor :D . Gdybym w Wz nie miała podanego koloru,to mocno zastanowiłabym się nad dachówką koloru grafitowego i nad takimi okanami właśnie. Znam z fm parę osób,które za takie okna dałyby się pokroić :wink:

 

 

Asiu ten kolor mi kompletnie do niczego nie pasuje. Wyglądałyby jak pięść do nosa. Jak ktoś ma kolor dachu podobny do tego to faktycznie pasują jak ulał.

 

Cieszy mnie to, że wygląd zew. mają taki sam jak Oknoplastu PLATINIUM. To, co będę z zew. widziała i podziwiała jest. Wewnątrz są mniej zaokrąglone, ale będzie firanka, więc nie będzie mi to aż tak bardzo przeszkadzało. Taką mam bynajmniej nadzieję.

Stwierdziliśmy, że parametry są jednak najważniejsze. Okna niestety wyjdą nam troszkę drożej niż Oknoplastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam z fm parę osób,które za takie okna dałyby się pokroić
Też znam :lol:

Jedną co rano widzę w lustrze wiszącym nad umywalką 8)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Witam, madmegs.

Z tego, co widziałam u Ciebie to kolor swoich okien masz bardzo zbliżony do tych, co wkleiłam. Do twojego dachu okna MS faktycznie prezentowałyby się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna wybrałam, ale mam zgryz, jaki kolor zamówić waham się między złotym dębem a czymś ciemniejszym. Podbitkę mam ciemną, kolor dachu ciemny ceglasty. Boję się troszkę ciemnych okien, bo dają taki ponury wygląd. Złoty dąb, który jest tak standardowy, że aż mdli wygląda dla nas najładniej. I co wy na to? Co tu wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , hej - kolor okien podkreśli kolor domu.

My mamy ciemne okna i kiedyś kolor domu będzie ważniejszy niż okien, takie moje zdanie :)

Sąsiedzi mają złoty dąb i wiesz też fajnie wygląda, ale ja jednak swoich okien bym nie zmieniła na inny :)

I co pewnie nie pomogłam Ci, ale Twoja decyzja będzie najsłuszniejsza :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...