Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czytam i czytam

przeprawę z geologiem i z projektem mieliscie niezłą :(

 

budowac tanio da się, ale trzeba się na tym znać bądź miec kogoś bliskiego kto się na tym zna

ja miałam to szczęście, wydać na fundamenty neicąłe 10 tys.

ale ... mój tato ciągle na budowie, poza tym robota idzie własnymi rekoma, całej rodzinki z dziadkami na czele - babcia tez ma swój udział :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

Wpadłam tylko na sekundkę się wytłumaczyć.

Te ostatnie dni miałam tak pracowite, że nie miałam nawet czasu kurzu zetrzeć z laptopa a co dopiero go otworzyć.

Jak tylko się obrobię to nadrobię wszystko. Jestem strasznie ciekawa co tam u Was i się denerwuję, że nawet chwili nie mam aby do Was zaglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj :wink: ja też ostatnio z niczym się wyrobić nie mogę :-?

Nadrobimy w długie jesienne i zimowe wieczory :D

 

 

a myslisz, że wtedy da radę ???

 

 

Myślę, że damy radę. Przecież ile można leżeć pod ciepłą puchową kołderką? Nie pozwolimy by nasze rozmowy umarły śmiercią naturalną. O to to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu :D

....ale mamy dzisiaj pogodę :-? u nas to od wczoraj tak siąpi i leje bez chwili przerwy.....ale u was pewnie też bo podkarpacie niedaleko......mam tam teściową :wink: .....rozmawiam z nią prawie codziennie 8) (super babka)....to aktualną pogodę na podkarpaciu zawsze znam....

 

Tak więc w taką pogodę....to nic tylko na forum pobuszować :p ......

 

Czytałam twój dziennik i oglądałam projekt....bardzo podoba mi się rozkład pomieszczeń zarówno na dole jak i na górze. Widać tą przejrzystość i przestrzeń, co osobiście też cenię :D ....napisz ile m2 ma twoja łazienka na dole, bo widzi mi się ogromna :o jak na dół...bo przeważnie w projektach te łazienki na dole to klitki....tak jak u mnie :( .....i jak możesz to opisz, bo tak jak Kala też jestem zainteresowana, które pomieszczenie ile ma m2...

 

Tak z pewną dozą nieśmiałości.....zapytam jeszcze kiedy uzupełnisz dziennik, bo mnie strasznie korci, żeby poznać dalsze losy prymulek... :D

 

Pozdrawiam cieplutko

 

paaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu :D

....ale mamy dzisiaj pogodę :-? u nas to od wczoraj tak siąpi i leje bez chwili przerwy.....ale u was pewnie też bo podkarpacie niedaleko......mam tam teściową :wink: .....rozmawiam z nią prawie codziennie 8) (super babka)....to aktualną pogodę na podkarpaciu zawsze znam....

 

 

Na Podkarpaciu wszystkie babki są super.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Niestety u nas leje i leje. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Z jednej strony to dobrze, bo człowiek troszkę odetchnie z drugiej chcieliśmy pojechać na działkę by pomierzyć sobie, na jaką długość będziemy chcieli mieć balkon. Marzy mi się parasol o średnicy 3,5 metra na nim i nie wiem, na jaką długość zrobić ten balkon. Owszem mógłby być taki parasol na tarasie, ale to u nas odpada. Taras będzie w dalekiej przyszłości, więc rekompensata balkon. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Jak myślicie jaka długość wystarczy :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...