Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lupanie drewna kominkowego


kmlody

Recommended Posts

witam wszystkich

 

mam pytanie do osob bardziej doswiadczonych ode mnie w sprawie drewna kominkowego.na poczatku lipca kupilem ok 45mp drewna-brzozy, osiki i buka. pocialem i polupalem brzoze i osike i zostalo mi 30mp buka. niestety nie zdazylem go pociac i lezy teraz w metrowych walkach, a problem polega na tym ze musialem wyjechac na 7 tygodni. i stad pytanie- czy po 7 tygodniach bedzie ciezko to pociac i polupac? slyszalem juz rozne opinie ze po takim czasie bedzie bardzo ciezko.prosze o rade co zrobic- czy lepiej zatrudnic kogos do pomocy cy poczekac i zrobic to samemu?mam dobra siekiere- Firskars 2550g.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko o to czy po uplywie 2 miesiecy od sciecia drzewa jest prawdopodobne ze wyschnie az tak bardzo ze bedzie ciezko to porabac lub pociac

 

ciężko, trudno to pojęcia względne. Masz fajną siekierkę więc spróbuj. Skąd ludzie mają wiedzieć co jesteś w stanie zrobić - jeden przebiegnie 100m i ma dosyć inny po kilometrze nawet się nie spoci :)

 

TWARDY BĄDŹ - to jak siłownia, tylko za darmo :)

 

a jak jesteś miętki to

 

Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon.

-- Słucham?

-- Dobry... Kciołek podać, że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w stogu drzewa maryhuane.

-- Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy się tym.

Następnego dnia zjawili się na podwórku u Przepustnicy rządni sensacji agenci CBŚ, rozwalali drzewo rąbiąc każdy kawałek na dwie części, ale narkotyków nie znaleźli. Na koniec wydukali do przyglądającego się ze zdziwieniem Przepustnicy "Przepraszamy" i odjechali. Zdziwiony Przepustnica słyszy w domu dzwoniący telefon, idzie odebrać:

-- Słucham?

-- Ceś Jontek... Stasek godo. Byli u ciebie z cebesiu?

-- Byli, tela co pojechali.

-- A drzewa ci narąbali?

-- Ano narąbali.

-- Syćkiego nojlepsego z okazji urodzin, hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko o to czy po uplywie 2 miesiecy od sciecia drzewa jest prawdopodobne ze wyschnie az tak bardzo ze bedzie ciezko to porabac lub pociac

 

ciężko, trudno to pojęcia względne. Masz fajną siekierkę więc spróbuj. Skąd ludzie mają wiedzieć co jesteś w stanie zrobić - jeden przebiegnie 100m i ma dosyć inny po kilometrze nawet się nie spoci :)

 

TWARDY BĄDŹ - to jak siłownia, tylko za darmo :)

 

a jak jesteś miętki to

 

Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon.

-- Słucham?

-- Dobry... Kciołek podać, że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w stogu drzewa maryhuane.

-- Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy się tym.

Następnego dnia zjawili się na podwórku u Przepustnicy rządni sensacji agenci CBŚ, rozwalali drzewo rąbiąc każdy kawałek na dwie części, ale narkotyków nie znaleźli. Na koniec wydukali do przyglądającego się ze zdziwieniem Przepustnicy "Przepraszamy" i odjechali. Zdziwiony Przepustnica słyszy w domu dzwoniący telefon, idzie odebrać:

-- Słucham?

-- Ceś Jontek... Stasek godo. Byli u ciebie z cebesiu?

-- Byli, tela co pojechali.

-- A drzewa ci narąbali?

-- Ano narąbali.

-- Syćkiego nojlepsego z okazji urodzin, hej!

 

hehehehehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...