Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 6 months później...
  • 1 month później...
piotrm74

no właśnie, w oknach z profilem Platinum w Oknoplaście, listwy przyokienne są bardzo mocno zaokrąglone i okazało sie że montaż w tych listwach rolety staje się niemożliwy...

 

Piotrze nie macałem tej nowości Oknoplastu osobiście, ale nie widzę problemu z doborem roletek można dobrać w miare szczelnie już większy problem z doborem żaluzji by był.

Oknoplast swego czasu oferował okna np Awans z zaokroglonymi listwami przyszybowymi i swobodnie montowałem takie i żaluzje

http://www.anwis.pl/index1.php?page=zaluzjepoziomevenus

 

z roletami jest mniejszy problem bo mają prowadnice maskujące

http://www.anwis.pl/include/images/755-0019-000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veronka Wysłany: Czw Lut 28, 2008 8:54 pm Temat postu:

 

Będziemy mieć takie okna za miesiąc.

Przy zamawianiu od razu poinformowano nas ,że rolet wewnętrznych [bo chyba o takie ci chodzi] nie będzie można zainstalować. Ale to był nasz świadomy wybór.

 

Kto Was tak informował biuro Handlowe Oknoplastu, czy lokalny sprzedawca.

Myślę , że jest to troszeczkę dmuchanie na zimne ze względu na prześwity.

Nie wyobrażam sobie, żeby Oknoplast Firma wprowadziła coś na rynek czego się nie da zrobić.Jak rzeczywiście się nie da to ten produkt szybko zmieni listwy przyszybowe coby się dało .Jakby nie mówić to mistrz reklamy i marketingui tam wszystko się da tylko nie wszyscy sprzedający w to wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...