Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jednak dowiedz się o mozliwości montażu rolet i żaluzji. U mnie dostawca jeszcze nie rozgryzł sposobu montażu rolet na tych zaokrągleniach.

Pozdrawiam,

 

O jej dobrze że mi zwróciłeś na to uwagę u mnie też będą rolety zewnętrzne.

 

W czym dokładnie jest problem prowadnice rolet będą odstawać na zaokrągleniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jednak dowiedz się o mozliwości montażu rolet i żaluzji. U mnie dostawca jeszcze nie rozgryzł sposobu montażu rolet na tych zaokrągleniach.

Pozdrawiam,

 

O jej dobrze że mi zwróciłeś na to uwagę u mnie też będą rolety zewnętrzne.

 

W czym dokładnie jest problem prowadnice rolet będą odstawać na zaokrągleniach?

 

Zaokrąglenia są od wewnatrz. Problem może być z roletkami wewnętrznymi, mogą odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
dzięki to teraz czekam na cenę może nie powali mnie z nóg

 

Nie spodziewaj sie "cudów'.....ja zrobiłem wycene i powiem szczerze, ze jestem mile zaskoczony.

W porównaniu z tzw. "fimami no name" cena porównywalna.....a jak sądzę oknoplast nie zniknie nagle z powierzchni ziemi jak wiele ze wspomnianych "no name".......w końcu kupujemy okna z gwarancja na kilka ładny lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z OknoPlastu nie jestem zadowolony. Okna balkonowe z ruchomym słupkiem zamykają się tragicznie. Miałem z nimi problem , bo górne okucia nie trzymały i po zamknięciu górna część skrzydła po prostu nie trzymała.

Sposób otwierania drugiego skrzydła przypomina mi zamki z obory. Trzeba pociągnąć taki obskurny kawałek metalu. Skąd oni to wytrzasnęli?

Przy otwieraniu na "uchył" górna część okucia, ta która trzyma skrzydło ociera o uszczelkę, przez co zrobił się na niej paskudny czarny ślad. Tam mam we wszystkich oknach.

Po upałach odkształciły się praktycznie wszystkich okna balkonowe (mam ich pięć). Okucia wyglądają na nienaruszone, ale plastiki z zewnątrz powyginały się do zewnątrz przy każdym z rogów. Nie są to duże wartości, ale jednak.

U teścia są zamontowane okna z lokalnej fabryki, były tanie, marka niespecjalnie rozrelkamowana. Te okna funkcjonują dużo lepiej po 6 latach niż moje nowiutkie "Okna z Krakowa".

Montaż (tutaj nie wina producenta) też miałem z przebojami..., ale może ja po prostu pecha miałem? :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje rozgladnac sie za oknami OKNOPLUS. Długo myslalem co wybrac oknoplus czy oknoplast.(dawniej to byla jedna firma) Zawazyly na oknoplusie 2 rzeczy.

 

1 Mam okna w kolorze orzech i w oknoplusie plastik pod okleine jest barwiony pod kolor okleiny, wiec w przypadku uszkodzenia okleiny nie widac za bardzo uszkodzenia. W oknoplast kolor plastiku biały

 

2 Jak montowałem rok temu to nie mieli , moze teraz maja. Chodzi mi o polaczenie uchyłu drzwi balkonwych lub okna w funkcja stopera drzwi.

W oknoplascie albo uchył albo blokowanie drzwi. W oknoplusie mam obie rzeczy.

 

Drzwi plastikowe czesto trzeba podregulowac po pierwszym "sezonie grzewczym". Podczas sprzedazy zostałem o tym poinformaowany i taki przeglad okien jest wykonywany darmowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z OknoPlastu nie jestem zadowolony. Okna balkonowe z ruchomym słupkiem zamykają się tragicznie. Miałem z nimi problem , bo górne okucia nie trzymały i po zamknięciu górna część skrzydła po prostu nie trzymała.

Sposób otwierania drugiego skrzydła przypomina mi zamki z obory. Trzeba pociągnąć taki obskurny kawałek metalu. Skąd oni to wytrzasnęli?

Przy otwieraniu na "uchył" górna część okucia, ta która trzyma skrzydło ociera o uszczelkę, przez co zrobił się na niej paskudny czarny ślad. Tam mam we wszystkich oknach.

Po upałach odkształciły się praktycznie wszystkich okna balkonowe (mam ich pięć). Okucia wyglądają na nienaruszone, ale plastiki z zewnątrz powyginały się do zewnątrz przy każdym z rogów. Nie są to duże wartości, ale jednak.

U teścia są zamontowane okna z lokalnej fabryki, były tanie, marka niespecjalnie rozrelkamowana. Te okna funkcjonują dużo lepiej po 6 latach niż moje nowiutkie "Okna z Krakowa".

Montaż (tutaj nie wina producenta) też miałem z przebojami..., ale może ja po prostu pecha miałem? :(

Pozdrawiam

 

A czy to aby napewno Oknoplast Kraków? Bo na rynku funkcjonują w sumie 3 firmy o takiej nazwie: Okno-Plast, Oknoplast i Oknoplast Kraków właśnie. Poprostu nie wierzę, że takie historie o jakich piszesz mogą dotyczyć okien z Krakowa. W tym wątku rozmawiamy o oknach z tej strony: http://www.oknoplast.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając okien po bielsku- białej nie znalazłem lepszych niż z formy Oknoplast Kraków. I takie tez mam w bloku. Na budowę jak szukałem okien to tez nie widziałem lepszych ale skusiłem się cena i podobną nazwa i wybrałem do domu okna z firmy Oknopol Kraków. Jednak takiej lipy i fuszerki już dawno nie widziałem. Dotyczy to okien jak i serwisu który kompletnie się nie zna i nie dba o klienta reklamacje rozpatrują po ponad miesięcznych okresach maja ogólnie wszystko w dupie :evil: Okna oddane do ich serwisu przyjechały zrysowane i poniszczone porażka.

A Oknoplast Kraków zawsze wywiązywał się z gwarancji wzorowo nigdy nie miałem z nimi problemów okna pomimo ze maja już 7 lat nie miałem jak do tej pory z nimi problemów a sa zamontowane w bloku od nasłonecznionej strony gdzie w słońcu temperatura na termometrze w lecie jest przeważnie w okolicach 50oC i nic się z nimi nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...