Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mysle ze wiem wiele wiecej :-)

 

tym przekonanym o swietnych oknach pcv polecam zakup poziomicy 2m i pomiar lapkami

oby sie nie zdziwili :-) na co stac pcv w wiekszych rozmiarach

 

ciekawe jak spisuja sie teraz okna odaro i okna j-j moze wreszcie maja spokoj po wymianie i naprawie

 

To będzie cytat :"To okno jest najbardziej wygięte do środka 12mm ale uwaga też było wygięte do dołu (dlaczego tego nie potrafię zrozumieć)

 

Na razie to okno jest tymczasowo podparte od dołu ale żeby ramę okna wyprostować trzeba było używać podnośnika samochodowego.

Dalej pozostaje problem wygięcia do środka."

 

Kto to napisał domyślcie się. Żaden słupek stały nie wytrzyma zabiegu podnośnikowego. Więcej wstrzemięźliwości w ocenie co jest syf a co dobre.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Podepne się pod temat. Może mi ktoś odpowiedzieć czy firma Oknoplast sprzedaje swoje produkty tylko w punktach zamieszonych na ich stronie (dealerskich)? Czy jest możliwość , że firma zajmująca się oknami od 20 lat (wcześniej sprzedawali 100% Jezierskiego okna, dziś w związku z problemami Jezierskiego w większości są to okna Adms) że taka firma zamówi mi okna Oknoplastu? Czy raczej nie ma takiej możliwości, lub dostanie cenę dużo wyższą niż sprzedawcy wymienieni na ich stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

 

profil orion PLUS

rabat podstawowy 29%

przy 100% wpłaty dodatkowe 5%

rabat na dzien 27.05.2011r

 

A uważasz, że to jakiś problem, abyś mógł otrzymać na przykład 47% rabatu podstawowego i 4,99% extra przy 100% zaliczce?:-). Ja nie.

 

myślicie że coś się w czerwcu zmieni

 

Pogoda:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Trochę późno tu się znalazłam i mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. Szukam ludzi pokrzywdzonych przez firmę OKNOPLAST. Chodzi jak zwykle o to somo: wygięcie profili nawet do tego stopnia, że woda leje się do domu, a Oknoplast zrzuca winę na montaż i umywa ręce. Dajcie znać, że jesteście. Pomocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno tu się znalazłam i mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. Szukam ludzi pokrzywdzonych przez firmę OKNOPLAST. Chodzi jak zwykle o to somo: wygięcie profili nawet do tego stopnia, że woda leje się do domu, a Oknoplast zrzuca winę na montaż i umywa ręce. Dajcie znać, że jesteście. Pomocy!

 

Witam

Szanowna Pani

Przeczytałem Pani wpis z 21 czerwca 2011 dotyczący wygiętych profili okiennych. Bardzo chciałbym pomóc Pani w opisanej sprawie. Prosiłbym o przesłanie maila z numerem telefonu, abym mógł się z Panią skontaktować i poznać szczegóły sprawy.

Podaję mail: [email protected], [email protected], proszę o wpisanie w tytule maila "wątek forum muratordom.pl"

Z poważaniem

Hubert Rudzki

OKNOPLAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam

Szanowna Pani

Przeczytałem Pani wpis z 21 czerwca 2011 dotyczący wygiętych profili okiennych. Bardzo chciałbym pomóc Pani w opisanej sprawie. Prosiłbym o przesłanie maila z numerem telefonu, abym mógł się z Panią skontaktować i poznać szczegóły sprawy.

Podaję mail: [email protected], [email protected], proszę o wpisanie w tytule maila "wątek forum muratordom.pl"

Z poważaniem

Hubert Rudzki

OKNOPLAST

 

Witam,

Szanowni Forumowicze

Zdaję sobie sprawę, że forum służy wyłącznie do wymiany poglądów i opinii, jednak tym razem zmuszony jestem bronić dobrego imienia firmy OKNOPLAST. 22 czerwca 2011 odpowiedziałem na post zamieszczony przez użytkownika „kosia1”. Poprosiłem o bezpośredni kontakt i zadeklarowałem pomoc w opisanej sprawie. Od zamieszczenia postu upłynęło już trzy tygodnie i nikt się w tej sprawie nie skontaktował co pozwala sądzić, że była to tylko próba oczernienia firmy, czego nie dopuszcza regulamin forum. Bardzo proszę używajmy forum jako platformy do dzielenia się doświadczeniami a nie do walki z konkurencją.

Pozdrawiam

Hubert Rudzki

OKNOPLAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup okien Thermic 90 i nigdy więcej nie zakupimy okien z oknoplastu. Zgodnie z informacją udzieloną przez sprzedawcę, profile zewnętrzne miały być barwione w masie, gdyż wybraliśmy kolor złoty dąb. Okazuje się że okna są jedynie oklejone okleiną, więc jak będzie zadrapanie to wyjdzie biały kolor. Ponadto klej jakim są klejone profile jest również w kolorze białym pomalowanym na brąz. Po 4 miesiącach od zamontowania okien, kolor na kleju się łuszczy i okna są białe w rogach. Co najgorsze ekspert oknoplastu do którego napisałam anonimowo o informację, czy profil jest barwiony najpierw napisał że owszem jest, a po kilku dniach nagle zmienił decyzję i napisał na innego e-maila że nie jest barwiony w masie. Również sprzedawca się wypiera, że profile miały być barwione w masie. Ogólnie samo wykonanie okien również pozostawia wiele do życzenia. Za tak wiele pieniędzy które kosztowały okna, ich jakość jest naprawdę słaba. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. Może mi ktoś odpowiedzieć czy firma Oknoplast sprzedaje swoje produkty tylko w punktach zamieszonych na ich stronie (dealerskich)? Czy jest możliwość , że firma zajmująca się oknami od 20 lat (wcześniej sprzedawali 100% Jezierskiego okna, dziś w związku z problemami Jezierskiego w większości są to okna Adms) że taka firma zamówi mi okna Oknoplastu? Czy raczej nie ma takiej możliwości, lub dostanie cenę dużo wyższą niż sprzedawcy wymienieni na ich stronie.

 

Oknoplast sprzedaje wyłącznie przez sieć autoryzowanych dealerów, więc twój sprzedawca musiałby kupić te okna u jednego z dealerów Oknoplastu. Co jest oczywiście możliwe i możliwe, że uzyska lepszą cenę niż Ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup okien Thermic 90 i nigdy więcej nie zakupimy okien z oknoplastu. Zgodnie z informacją udzieloną przez sprzedawcę, profile zewnętrzne miały być barwione w masie, gdyż wybraliśmy kolor złoty dąb. Okazuje się że okna są jedynie oklejone okleiną, więc jak będzie zadrapanie to wyjdzie biały kolor.

To się nazywa strzelić sobie samobója (przez VEKĘ i Oknoplast). Najpierw trąbi się wokół, że ich profile są "cacy" bo mają barwienie pod okleiną a konkurencja jest "be" bo tego nie ma po czym samemu sprzedaje się okna bez koekstrudowanych profili :D

Na pocieszenie dla autorki postu powiem tylko, że biały kolor pod okleiną ma więcej zalet niż wad (dyskusja na ten temat już była na forum nie raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu klient zrezygnował z zakupu okien u mnie na rzecz veki alphaline , a poszło właśnie o tę barwioną ściankę . Mam pytanie czy ta ścianka w jednostronnym kolorze w tym właśnie profilu jest barwiona czy też nie . Może sprzedawca veki wprowadził klienta w błąd . Kontrolnie zadzwoniłam do jednego z salonów Vetrex-u i tam miła Pani poinformowała mnie,że veka tłoczy te profile na ściance białej i ściance barwionej w masie, a wybór należy do kupującego . Po przeczytaniu postu Iwony zaczęłam się zastanawiać czy to prawda, bo niby dlaczego Oknoplast miałby sprzedawać profile ze ścianką białą kiedy to tę barwiona zachwalał w reklamach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...