Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Spokojnie,

na dzień dzisiejszy winchester jest w drzwiach stalowych KMT a jeśli szukasz czegoś*więcej, to w drewnie idealny kolor to CAL i kolor winchester na dębie lub Urzędowski kolor DB3 na dębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Finlandia - czytasz w moich myślach ;-)

Właśnie na dzień dzisiejszy plan jest taki: do kotłowni coś taniego czyli winchester z KMT, natomiast od frontu CAL (też oczywiście już do nich pisałam ;-) a jakże :-) i dostałam odpowiedź , że wybarwiają drzwi dębowe na winchester. Ale na stronie chyba jeszcze tego nie mają. Zawsze pozostają jeszcze PCV (widziałam w Oknoplusie i są całkiem całkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowane okna Oknoplastu Thermic 90 od marca tego roku.Okien jest 11 w tym drzwi balkonowe przesuwne 3,0 x 2,35 , dwa okna łukowe i balkon łukowy. Są starannie zrobione i dobrze zamontowane. Jeszcze nie mieszkam, ale często okna są otwieranie , balkon przesuwany - nic się nie dzieje i mam nadzieję, że tak będzie dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oknoplast Kraków - sprzedawca Poznań , profil platinium, 6 komorowy, 3 szybowy, + szprosy + rolety elektryczne, rabat 35 % + od wszystkiego jeszcze 5 %.

30 listopad 2011, Rabat niby spory ale za 15 sztuk ( okien, drzwi ) + rolety wychodzi 36 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Oknoplast obowiązuje promocja zimowa do 40% z montażem w 2012r (przedpłata 100% kwoty w tym roku)

Cena okien wyszła mi dość wysoka zważywszy na tak deklarowane wysokie promocje. Porównując cenowo podobnie jak u Jezierskiego, u którego moim zdaniem standart jednak znacznie wyższy. U innej konkurencji (Vidok) ten sam profil, okucia podobne, parametry podobne Oknoplast ok 2000pln drożej.

Albo cenią swoje produkty wysoko albo ta promocje kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze człowiek liczyć umie. Jak się zorientuje, że go w balona chcą zrobić to pójdzie do konkurencji

 

Jesteś jednym z nielicznych bo widzisz jesli by umiał liczyć nie były by tego postu!

Wazne to jest jaka jest cyferka na koncu a nie przez ile to niezliczonych rabatów przejdzie cenna netto przed jej podaniem na koniec!

czy ci ludzie co dostali rabat np po 35% kupią ode mnie jak im powiem ze dam im 40% rabatu?matko bosko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym z nielicznych bo widzisz jesli by umiał liczyć nie były by tego postu!

Wazne to jest jaka jest cyferka na koncu a nie przez ile to niezliczonych rabatów przejdzie cenna netto przed jej podaniem na koniec!

czy ci ludzie co dostali rabat np po 35% kupią ode mnie jak im powiem ze dam im 40% rabatu?matko bosko:D

 

O moje liczenie się nie martw, bo właśnie dlatego, że licze to ten post zaistniał.

Jeżeli dana firma ma promocje (np; zimową) na okna zaliczkowane w danym roku, a produkcje

i montaż w następnym to okna te powinny być wycenione najpierw jako normalna cena jaka

obowiązuje z takimi rabatami jakimi może udzielić dealer każdorazowo.

Nastepnie dopiero dodana do tej ceny właśnie ta promocja. Natomiast jeżeli sprzedawca liczy swoje rabaty jakie może dać zawsze jako tą promocje to dla mnie mnie to na naciąganie.

Według mnie promocja zimowa tylko i wyłącznie jako dodatkowy bonus za przedpłate okien i zakup okien w terminie takim jakim oznaczył to sam producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę tylko racjonalnie patrząc mówienie dostałem 40%rabatu?myslisz że mozliwe? ile jest tego zimowego 3-10% max

 

Zimowa promocja oknoplast to:

20%-jeżeli okna zrobią w styczniu

18%-w lutym

16% w marcu

Tak wyjaśnił mi sprzedawca tych okien.

Ile tak naprawdę daje promocji zimowej, a ile swojej to on sam tylko wie.

Klient może przypuszczalnie to zweryfikować po ostatecznej cenie okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak pozatym tam rabat naliczany jest kaskadowo i z tego 20% robi sie 10%itd.

nie dalej jak wczoraj jestem u znajomego na budowie wymieniam szybe i pojawia się jego sasiad z zapytaniem własnie o rabat zimowy.

Mówie mu że 5%... eee to w krakowie mi powiedzieli 40% (wow) Mówie,Panie jak ma pan wycene z przed rabatu i od tej cenny odejmie pan 40%i moze zamawiać to ja bym się nie zastanawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowane okna Oknoplastu Thermic 90 od marca tego roku.Okien jest 11 w tym drzwi balkonowe przesuwne 3,0 x 2,35 , dwa okna łukowe i balkon łukowy. Są starannie zrobione i dobrze zamontowane. Jeszcze nie mieszkam, ale często okna są otwieranie , balkon przesuwany - nic się nie dzieje i mam nadzieję, że tak będzie dalej :)

 

Podaj proszę przybliżoną powierzchnie okien i ich koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

Szukam osób poszkodowanych przez firmę OKNOPLAST

Opowiem po krótce o przygodzie z Oknoplastem-Okna z Krakowa.

Mam zresztą zamiar dodać tu osobny wątek na ten temat, ale ku przestrodze lepiej szybciej odpowiem, oby nie za późno. Oboje z mężem jesteśmy architektami więc siedzimy w temacie na tyle żeby dobrze tą sprawę opisać. Trzy lata temu odbył się montaż okien OKNOPLAST dwu i trzy-szybowych PCV w naszym nowym domu. Specjalnie zamówiliśmy okna z montażem, żeby nie mieć potem ew problemów. Od samego początku był jednak problem z ich otwieraniem i partner handlowy przyjeżdżał kilkakrotnie ustawiać drzwi balkonowe, żeby się dobrze otwierały. Drzwi dwuskrzydłowe przesuwne od początku chodziły jak czołg. Praktycznie wcale ich nie używaliśmy, a mimo to wygięły się do tego stopnia, że podczas opadów woda wlewała się ciurkiem do salonu. W końcu wezwaliśmy serwis z samego Krakowa. Serwisant po oględzinach i wywiadzie stwierdził, że w oknach przesuwnych jest to wina złego montażu(zbyt rzadkiego podparcia), a inne drzwi balkonowe uchylno-rozwieralne ustawił. Po godzinie od wizyty pana serwisanta okno to z powrotem się rozregulowało. Po dwóch tygodniach przyjechał ponownie i ponownie okno się rozregulowało- nie przymyka się. W międzyczasie otrzymaliśmy odpowiedziedź od firmy OKNOPLAST, że nie uznają nam reklamacji, ponieważ nastąpiła z winy montażu i nie będą też brać udziału w negocjacjach co do reklamacji ze swoim partnerem handlowym, który to montował nam okna, bo zakończyli z nim współpracę. Oczywiście reklamację potraktowano całościowo i to, że druga para drzwi w salonie jest wg nich dobrze zamontowana, a nie domyka się, została całkowicie pominięta. Poddaliśmy w wątpliwość przeszkolenie firm współpracujących z onkoplastem. Bywamy na wielu budowach i wszędzie Oknoplast podpiera okna tak samo. Poza tym okazuje się, że w ogóle nie można zamówić montażu w samej firmie oknoplast, można jedynie zrobić to u ich PH. Tym czesem zepsuł się mechanizm uchylny w kolejnych drzwiach balkonowych, na który złożyliśmy również reklamację i również z nieznanych przyczyn połączono ją razem z pierwszą oddalono. Na nasze nieszczęście partner handlowy, u którego zamawialiśmy stolarkę OKNOPLAST zlikwidował się i zostaliśmy z tym problemem zupełnie sami. Dzwoniliśmy do OKNOPLASTU jak już drzwi przesuwne zaczęły same się uchylać i dziwnie buczeć i przez telefon zapewniono nas, że na pewno reklamację powinien przejąć najbliższy partner handlowy. Ten jednak nie chciał poprawiać po poprzednikach, nie chciał nawet ustawić tymczasowo drzwi(na zimę) za opłatą!! Dopiero po kolejnych pismach, po półtora roku, kiedy napisaliśmy, że już sprawą interesują się media, a my obywatelskim obowiązkiem zmuszeni jesteśmy, żeby to nagłośnić, napisali, że mogą nam jedynie sprzedać nowe okna z upustem, bo przy tym stanie konieczna jest wymiana całości(5,5mx2,35m) i darmowy montaż! Oczywiście nic nie wspomnieli o uszkodzonym parkiecie od ciągłego zalewania i odnowieniu elewacji i ściany od wewnątrz. Stan na dzisiaj: Okna przesuwne w salonie oklejone z zewnątrz taśmą klejącą i opianowane, od wewnątrz zabezpieczone kątownikiem stalowym przywierconym do nadproża, w deszczowe dni kałuża na podłodze, szmaty, koce...żenujące. Dodam, że część moich klientów ma podobne problemy ze stolarką, a mogę się tylko domyślać dlaczego nie ma prawdziwych opinii o OKNOPLASCIE w internecie. Ciekawe czy to zostanie MAM NADZIEJĘ, ŻE JEŻELI JESZCZE KTOŚ Z WAS MIAŁ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYBORU TO JA SKUTECZNIE JE ROZWIAŁAM

jeszcze dodam, że dyrektorem serwisu oknoplast jest człowiek, któremu chyba zależy na tym, żeby jak najwięcej reklamacji oddalic. Albo niedokładnie czyta pisma, albo odpisuje tylko na te argumenty, na które mu wygodnie. Bardzo ciężka komunikacja

Jeśli ktoś ma wątpliwości po tym co napisałam mogę przedstawić pisma i odpowiedzi od oknoplastu na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szanowni Forumowicze

Zdaję sobie sprawę, że forum służy wyłącznie do wymiany poglądów i opinii, jednak tym razem zmuszony jestem bronić dobrego imienia firmy OKNOPLAST. 22 czerwca 2011 odpowiedziałem na post zamieszczony przez użytkownika „kosia1”. Poprosiłem o bezpośredni kontakt i zadeklarowałem pomoc w opisanej sprawie. Od zamieszczenia postu upłynęło już trzy tygodnie i nikt się w tej sprawie nie skontaktował co pozwala sądzić, że była to tylko próba oczernienia firmy, czego nie dopuszcza regulamin forum. Bardzo proszę używajmy forum jako platformy do dzielenia się doświadczeniami a nie do walki z konkurencją.

Pozdrawiam

Hubert Rudzki

OKNOPLAST

 

Dopiero teraz jestem na tyle mądra i zmuszona, żeby śledzić wszystkie posty. Myślałam, że w tak ważnej sprawie będą odpowiedzi na skrzynkę prywatną. Już(dopiero) napisałam do Pana na wskazany adres. Temat nadal powraca, właśnie tak to bywa z OKNOPLASTEM, przynajmniej w moim przypadku i w przypadku moich znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...