Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szanowny Panie,

Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Pragnę zapewnić, że dokładam wszelkich starań by wyjaśnić tę kwestię. Jak Pan wie, w powyższej sprawie prowadzona jest stała komunikacja między nami i proszę mi wierzyć, że nam również zależy na doprowadzeniu sprawy do końca.

 

Sebastian Gburczyk

 

SAMPRE Bydgoszcz

Edytowane przez Sampre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ODRADZAM OKNA PCV OKNOPLAST!!!! Po 2 miesiącach od wstawienia okna opadły a na serwis czekałem 3 tygodnie ciągle słysząc jakieś tłumaczenia. Regulacja okien jest płatna dodatkowo pomimo tego że posiadam 7 letnią gwarancję. Zainwestowałem w droższe okna mając nadzieje że jakość będzie szła w parze, ale jak się szybko okazało ani okna ani przedstawiciele firmy Oknoplast w Szczecin- Dąbie nie spełniają oczekiwań. Ciekawe jest to że jak byłem zainteresowany zakupem i pomiarem okien Pan zjawił się na drugi dzień a jak klient marznie w domu bo coś się stało z oknami i się nie domykają to każą mu czekać 3 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem olać ten wpis bo to nie mój interes, a przy tym dilera ze Szczcina po prostu nie lubię. Ale wpis Goscia 40 idealnie wpisuje się w lokalną wojnę jaką toczą ze sobą tamtejsi konkurenci. Także - nie wierzę w te zarzuty.

 

A co do samej sprawy - jak komuś zimno to niech podkręci piec, bo okno domu nie nagrzeje. Regulacje zwyczajowo nie podlegąją bezpłatnym czynnościom gwarancyjnym. Może się zdarzyć że sprzedawca robi je nie mówiąc nic o tym że coś by się jednak należało - może przemilczeć fakt z grzecznosci, braku pazerności, ciamajodwatości, w ramach dbania o dobre imie (wybierzcie sobie właściwą odpowiedź). Ale bądzcie świadomi, że okno ma prawo wymagać regulacji i są to koszty dla sprzedawcy (choćby głupi dojazd, bo przecież wspomnianym wcześniej autem to Wy jedziecie do serwisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

celem weryfikacji zaistniałej sytuacji, a w szczególności konfrontacji Pańskich wątpliwości, proszę o kontakt wraz z numerem zamówienia, jaki otrzymał Pan od dystrybutora realizującego zlecenie na adres: [email protected]. Obiecuję dopełnić wszelkich formalności celem pozytywnego rozwiązania sytuacji.

 

Do Państwa pełnej dyspozycji

Z poważaniem

Adriana Krawiec

Specjalista ds. PR OKNOPLAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Niestety "klient" nie podjął żadnej próby kontaktu z nami, co jest znamiennym w anonimowych realiach internetowych. Podobne sytuacje bezpodstawnych, czy nawet fikcyjnych zarzutów zdarzają się bardzo często, czego najlepszym dowodem jest powyższe roszczenie. Zdecydowanie i konsekwentnie napiętnujemy i egzekwujemy sytuacje, które stanowią naruszenie prawa i godzą w dobry wizerunek marki.

Jednocześnie przypominamy, że Oknoplast stawia na transparentność działań, pełną współpracę oraz kontakt z naszymi potencjalnymi i aktualnymi klientami, do którego serdecznie zapraszamy w każdej sytuacji.

 

Z poważaniem

Hubert Rudzki

Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej PL i CEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTRZEGAM !!! wszystkich potencjalnych inwestorow przed firma SAMPRE z Bydgoszczy przedstawiciela OKNOPLAST. W marcu 2013r w firmie SAMPRE zakupilem okna Winergetic premium wraz z montazem za 39.000zl . Pierwszy montaz zostal zle wykonany, zlozylem reklamacje.Drugi montaz ponownie zostal zle wykonany te same bledy brak pionu i poziomu ,dodatkowo doszlo do dwoch obtarc okleiny na ramach,pGburczyk wlasciciel firmy widzac ze nie daje sobie rady z montazem okien pozostawil mnie na budowie bez protokolu odbioru montazu wiecej sie nie pokazujac.Telefony oraz pisma przez prawnika wzywajace do poprawnego trzeciego montazu nie przyniosly skutku.(jak sie pozniej dowiedzialem pGburczyk chwalil sie ukladami w OKNOPLASCIE) W zwiazku z problemami z firma SAMPRE w maju 2013 poinformowalem kierownika OKNOPLASTU pDuszynskiego ktory odpisal mi natychmiast zajac sie sprawa.Po wielu telefonach do OKNOPLASTU i uplywie OSMIU MIESIECY zjawil sie serwisant OKNOPLASTU ktory dokonal ogledzin okien i stwierdzil cyt:Cale zlecenie okien jest malo stabilnie zamontowane w murze brak kotew,ramy sie ruszaja co spowodowalo odksztalcenie w ramach piony i poziomy.Drzwi HST opadly w gornej czesci co powoduje ciezka prace,brak kotew,malo podparc.Dzwoniac do kierownika serwisu OKNOPLASTU p Szewczyka dowiedzialem sie, ze firma nie ponosi odpowiedzialnosci za swojego przedstawiciela oraz nie ma sobie nic do zarzucenia a w przypadku opisania calej sytuacji na forum OKNOPLAST podejmie kroki prawne wobec mojej osoby.Za 39.000zl mialem otrzymac super okna z 7letnia gwarancja a zostalem z pokrzywionymi oknami bez gwarancji z uwagi na zly montaz. P.S. wczoraj po 11miesiacach od zlozenia reklamacji otrzymalem od p.Gburczyka propozycje ze jest wstanie przymocowac KRZYWE OKNA aby sie nie ruszaly w murze.Zadaje pytanie czy w firmie SAMPRE i OKNOPLAST taki jest standard czy to patologia.

 

Okna dobre. Montaż w tym wypadku do niczego.

Mam te same okna i od montażu minęło ponad pół roku i nic się nie dzieje.

Tylko, że na kotwach nie oszczędzali i na podparciu też nie.

A w pierwszej wersji mieli mi instalować fachowcy z Bydgoszczy. Dobrze, że sobie ich odpuściłem mimo niższej wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sama obecność firm i ich rzeczowe reagowanie na przykładzie reakcji Pana z marketingu Oknoplastu z czasem odstraszą od takich oczerniających działań. Nadal jest takie przeświadczenie, że jedyną osobą która może coś zrobić jest administrator który w rzeczywistości sam g***o może.

 

Teoretycznie da się wyśledzić taką osobę, to nie są ataki hakerskie, że ktoś się zabezpiecza. W przypadku firm, które dbają o jakość i reputację mimo wszystko wydaje mi się, że póki co trzeba pilnować i ganiać takie barachło jak Gość40, albo prosić o pomoc w moderacji.

 

Podobno prawda na końcu zwycięży, tak jak jakość obroni się sama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam też stoję przed dylematem u kogo okna.

Byłem zdecydowany na Oknoplast a po nich miałem Petecki , ABM (Jendraszek) i Dako oraz Komsta .

Jedno trzeba przyznać oknoplast chyba ma najładniejszy zgrzew jak oglądałem na budowach.

Jedynie co mnie zaciekawiło to to że biorąc HSA w oknoplaście dostaje profil nie veka slide tylko jakiś innej firmy ? MS czy coś?

Ja mam wyceny na profilu veka softline 82 lub starszy profil 90 w oknoplaście pod ich nazwa winergetic premium.

Jedynie Dako i Abm robi na veka slide ale na tym o grubości ramy 170 a nowy profil veka slide to 194 grubosc ramy, różnice znaczne ? między tymi profilami warto dopłacić?

Jaki zgrzew wybieracie na nitkę czy szeroki ?

 

Inne firmy co robia na vece maja HST----- Gelana Komsta lub MS te profile mniej kosztują czy są lepsze od veka slide ?

 

Z tych firm Oknoplast --Dako ---ABM Jendraszek ----Petecki---- Pagen---- Komsta

co sprawdzone i warte uwagi jeżeli chodzi o jakość wykonania bo robią na tych samych profilach tylko HST mają inne profile tak jak pisałem.

 

Dziękuje

Edytowane przez epterode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...