Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, witam!

 

Ja wiem, że Ty DPS-iu zapracowana kobieta jesteś.

 

Niezmiernie mi jednak miło, że jesteś PIERWSZA :D :wink:

 

Foty bendom, ino nieco później, bo w onym czasie jakoś nie wpadłam na to, co by dokumentacyję robić :-? A początkiem budowy niestety cyfrówki w domu niet. Więc też kiepsko.

 

Zapraszam częściej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anetino :D bardzo mi miło, że wstąpiłaś.

 

"Chałupka" to za dużo powiedziane. Taka sobie "prowizorka". Ale jak wiadomo prowizorki mają to do siebie, że są bardzo trwałe :lol: tak więc nasza zbliża się powolutku do okrągłej 10-latki :roll:

 

"chałupka" się buduje, ale do tego dojdziemy później....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz? Jak fajnie jest powspominać, prawda? :D

No to Duży Ci niezłą niespodziankę zrobił z tymi zakupami kuchenkowo - zlewowymi. :lol:

Muszę Sołtysowi pokazaqć Twój wpis, może nie będzie chciał gorszy być. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co DPS-ia, masz rację, powspominać fajna rzecz.

Jeno ta skleroza...........już się fakty mieszają i nad kolejnością trza się było zastanowić.

Hehehe pisałam jako jeden długi post a później ustawiałam chronologicznie i wklejałam w częściach :roll:

A z tymi zakupami jak wspomnę, to do dziś mnie się gębula śmieje i duma w pierś włazi :D

 

KamaG miło Cię powitać w skromnych progach i dziękuję za komplementy :oops:

W takim skrócie to i mnie samej się podoba :oops: :wink: A foty będą niedługo, tylko musze wrzucić na serwer.

 

Tylko proszę pamiętać, że to prowizorka w zamyśle była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, Ty chyba nawet nie wiesz, jakie Ty masz przecudnej piękności drzwi wejściowe do domu!!! :o

Zazdrość mnie taka zżera, że wstyd się przyznać. :oops:

Takie drzwi są moim marzeniem, ale u nas nie idzie dostać takich, albo sa już zdemontowane i zniszczone bezpowrotnie, albo jeszcze pracujące i nikt nie chce gadać o tym, kiedy je będą wymieniać na jakies nowe paskudztwa... :wink:

Fajnie pomalowałaś pokój dzieci, ja też kiedyś tak swoim chłopakom po ścianach malowałam, doskonałe zajęcie. :D

No i dziko zazdroszczę takiej wielkiej szafy - niby mam 3-drzwiową, ale gdzie mojej wielkością do tej, mowy nie ma, żebym się w tej mojej pomieściła ze wszystkim... :-?

A to krzesło jeżdżące przy kompie nie niszczy Ci podłogi?

Mieliśmy takie 2, ale na strych wyrzuciliśmy, bo okropnie zniszczyły nam drewnianą podłogę tymi kólkami. :evil:

No i w sumie - po co komu te kółka przy kompie? W biurze, gdzie trzeba sięgać w różne miejsca - przydatne, ale jeżeli sie siedzi na jedmym miejscu - to na co one komu? :wink:

Ło matko, jaka ja gadatliwa jestem... :oops: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, te drzwi to były teściów. Przed naszym ślubem wymienili na nowe i ponad rok leżały w stodole. Jak już robiliśmy swoje lokum, to nie dałam ich tknąć! A miały iść na opał.

Odrestaurował je nasz znajomy. Wyszlifował zaszpachlował, i powiedział, że tak zakonserwowanego drewna to jeszcze nie widział :lol: Tenże znajomy dorobił do nich futrynę i...........mam cudowną pamiątkę po dziadku Dużego, który sam własnoręcznie je robił :D

 

Teraz kombinuję jak je "zrobić", żeby można było je wstawić do nowego /kiedyś tam.../ Ewentualnie myślę, żeby dać zrobić identyczne. Mam dobrego kolegę, który nie miał by z tym problemu. Ale to już nie to samo...

 

Znalazłam jeszcze jedne takie u ludzi, ale też nie chcą się pozbyć :-?

 

Ja jestem chora na te drzwi :oops: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malunki na ścianach to już u nas tradycja. Duży osobiście do tej palmy domalował orzechy kokosowe, ale ich nie widać :wink:

 

A ja kiedyś szablonami w/g własnego pomysłu posmarowałam sufit korytarza w "niebo" :roll:

 

Taaa, szafa miała być duuuża i poooojemna. No i jest. Ma 75cm głębokości, same półki mają po 60cm a jest ich 24 sztuki. 10cm na szyny i drzwi :roll: :wink: I w sumie 2m na ubrania wiszące :roll: :lol:

 

Mam w niej np. 200m kabla, 20 luksferów, lodówkę turystyczną, 3 szt luster 50x90, choinkę i bombki w zeszłym roku wywaliłam na strych :oops: :roll: :wink:

Jakoś mi żadna z powyższych rzeczy tam nie przeszkadza 8)

 

Byłam dziś na zakupach i.....nie kupiłam szpinaku. :evil: Echchch ta skleroza... :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, skoro to stare linoleum, to i niespecjalnie może szkoda. :wink:

 

A drzwi są po prostu... no co ja będę Ci gadać, sama wiesz!

W każdym razie naprawdę zazdraszczam... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...